w ,

Kim jest Agata Błaszczykowska? Żona Kuby Błaszczykowskiego to kobieta pełna tajemnic

Kim jest Agata Błaszczykowska? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy oglądali ostatni wygrany przez nas mecz z Niemcami. Co o niej wiemy?

żona kuby błaszczykowskiego
Fot. Twitter / @sport_tvppl; Instagram / @kuba.blaszczykowski

Od momentu, gdy zakończył się mecz naszej reprezentacji z Niemcami, a Kuba Błaszczykowski oficjalnie opuścił jej szeregi, wszyscy pytają, kim jest Agata Błaszczykowska. Żona byłego kapitana naszej reprezentacji skupiła na sobie uwagę wszystkich fanów piłki. Dlaczego?

Agata Błaszczykowska. Kim jest żona piłkarza Kuby Błaszczykowskiego?

Agata Błaszczykowska raczej unika kamer i fotoreporterów żyjąc w cieniu męża – od 16 czerwca 2023 roku byłego już piłkarza polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Trudno tez szukać o niej konkretnych informacji na jej profilach w mediach społecznościowych. Zawsze jednak można było ją podziwiać, gdy siedziała i dopingowała męża ze stadionowych trybun.

Partnerka Kuby Błaszczykowskiego jest osobą młodą, bo przyszła na świat 15 czerwca 1988 roku. Pochodzi z Częstochowy, gdzie również poznała Kubę, z którym dziś tworzy udany związek. Pierwszy raz para spotkała się tuż przed wyjazdem piłkarza (wówczas Wisły Kraków) na Cypr w związku z odbywającym się tam obozem treningowym.

Dziś można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, a miłosna strzała uderzyła tak mocno, że do dziś oboje kochają się ponad życie. Zaledwie po dwóch latach spotykania się Kuba oświadczył się Agacie, po czym zamieszkali oni pod jednym dachem w niemieckim Dortmundzie. Po kolejnych trzech latach związku powiedzieli sobie sakramentalne „tak„.

Żona Kuby Błaszczykowskiego. Dzieci i życie prywatne

W 2011 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Błaszczykowskich – córka Oliwia. Gdy miała 3 latka, rodzice sprawili jej siostrę Lenę. W zasadzie nie wiemy nic więcej na temat życia prywatnego Agaty Błaszczykowskiej, bo zarówno ona, jak i piłkarz, bardzo mocno chronią przed mediami wszystko to, co dzieje się w czterech ścianach ich domu.

W internecie niewiele znajdziemy jej wspólnych zdjęć z Kubą. Tajemnicą są też twarze córek, co może świadczyć o tym, że – w odróżnieniu od wielu znanych żon piłkarzy z całego świata – Agata Błaszczykowska nie czuje się dobrze w roli stadionowej celebrytki. Ceni sobie za to bliskość męża i ciepło rodzinnego ogniska.

Agata Błaszczykowska bardzo mocno wspiera swojego męża, gdy ten intensywnie pracuje na boisku piłkarskim. Tak też było podczas ostatniego jego meczu 16 czerwca, gdy grał po raz ostatni jako członek reprezentacji Polski w meczu z Niemcami. Polska wygrała wtedy 1:0. Żona rzuciła się Kubie na szyję ze łzami w oczach będąc w tym ważnym dla niego momencie sportowej kariery.

Agata Błaszczykowska to bez wątpienia wartościowa i dobra partnerka, która jest osobą godną naśladowania. Prowadzi wspólny dom, zajmuje się dziećmi i jest dla swojego męża ogromnym wsparciem. Taka żona to skarb!

nasz nowy dom kto finansuje

„Nasz nowy dom”. Wiemy, kto płaci za remonty mieszkań! To było do przewidzenia

łukaszenka grozi polsce

Łukaszenka znów oczernia Polskę! Oskarżył nasz kraj o coś wyjątkowo absurdalnego