w

Piaseczno. Przerażające NAGRANIE. Więzień pobił policjantów. Udało mu się uciec

W Piasecznie doszło do przerażających scen. 36-latek pobił policjantów i uciekł z konwoju, który transportował mężczyznę z zakładu karnego na rozprawę sądową.

piaseczno ucieczka więźnia nagranie
Fot. Twitter / @stopchampl

Do scen rodem z filmów kryminalnych doszło w Piasecznie. 36-letni więzień transportowany na rozprawę sądową uciekł policjantom, a wcześniej jednego z nich pobił do nieprzytomności. Przerażające nagranie pokazujące to zdarzenie pojawiło się w sieci.

Piaseczno. Ucieczka więźnia. Mężczyzna pobił policjantów

36-latkowi udało się uciec policjantom sprzed budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie. Wcześniej napadł on na nich, a jednego z funkcjonariuszy dotkliwie pobił. Do zdarzenia doszło 22 czerwca pod budynkiem sądu w Piasecznie. Jak czytamy w mediach, policjanci transportowali osadzonego w zakładzie karnym w Grójcu na rozprawę.

Temat poruszyli między innymi dziennikarze lokalnego portalu piasecznonews.pl. Z relacji dowiadujemy się, że mężczyzna był przewożony na rozprawę. W pewnym momencie zaatakował policjantów, a jednego z nich pobił do nieprzytomności. Następnie uciekł w kierunku skweru Kisiela.

Mężczyzna miał oszukać policjantów mówiąc im, że źle się czuje. Ci postanowili zatrzymać konwój. Wtedy właśnie doszło do ataku na funkcjonariuszy. Pobity policjant został szybko zabrany przez pogotowie do szpitala. Osadzony mężczyzna, któremu udało się uciec, miał na sobie czerwone spodnie i białą koszulkę.

Jak podała „Gazeta Wyborcza„, nieoficjalnie mówi się, że 36-latek uciekając skradł stojący w pobliżu motor i na nim odjechał w nieznanym kierunku. Na portalu Twitter można zobaczyć to, co udało się nagrać jednej z kamer zainstalowanych na budynku.

Michał Kostencki. Poszukiwany mężczyzna nadal na wolności

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują 36-letniego Michała Kostenckiego osobę podejrzaną o popełnienie przestępstwa z art. 242 Kodeksu karnego, którego dopuścił się w dniu 22 czerwca 2023 roku w Piasecznie przy ulicy Kościuszki 14.

Rysopis:

  • wzrost 185 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • wysportowany,
  • posiada tatuaż smoka na lewym przedramieniu,
  • charakterystyczna blizna na lewym policzku.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny bądź jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z piaseczyńskimi policjantami pod całodobowymi numerami telefonów: 47-72-45-213 oraz 510-172-291 bądź numerem alarmowym 112.

nadmiar mleka w diecie

TO dzieje się w naszym ciele, gdy pijemy za dużo mleka. Lepiej na to uważać

aleksandra strączek wrocław zaginione nastolatki

Wrocław. Zaginęły dwie nastolatki. Bliscy apelują o pomoc w ich odnalezieniu