w ,

Madonna mogła umrzeć. Rodzina ujawnia. „Wszyscy sądziliśmy, że możemy ją stracić”

Legendarna piosenkarka odwołała swoją jubileuszową trasę z powodu kłopotów zdrowotnych. Przez kilka dni leżała na OIOM-ie. Rodzina ujawnia, że sytuacja była bardzo poważna.

madonna w szpitalu
Fot. facebook.com/madonna

Amerykańska artystka bardzo intensywnie przygotowywała się do jubileuszowej trasy koncertowej. Pragnęła razem ze swoimi fanami świętować 40-lecie kariery. Niestety jej wielkie plany pokrzyżowały kłopoty zdrowotne. Jak przekazała rodzina, z piosenkarką było bardzo źle do tego stopnia, że spodziewano się najgorszego.

Madonna w szpitalu. Jej życie było poważnie zagrożone

Nowa trasa koncertowa Madonny miała rozpocząć się w połowie lipca. Plany te pokrzyżowały nagłe problemy zdrowotne. Sytuacja była na tyle poważna, że artystka została przewieziona na oddział intensywnej opieki medycznej. W tej chwili sytuacja się ustabilizowała, ale zdaniem rodziny spodziewano się najgorszego.

Menedżer piosenkarki, Guy Oseary, wydał oświadczenie, w którym dokładnie opisał całe zajście. Piosenkarkę znaleziono nieprzytomną w Nowym Jorku. Przyczyną miała być silna infekcja bakteryjna

W sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na OIOM-ie. Jej stan zdrowia się poprawia, jednak nadal pozostaje pod opieką medyczną – czytamy w komunikacie. 64-letnia piosenkarka obecnie zdrowieje.

Przez ostatnie kilka dni nikt tak naprawdę nie wiedział, w jakim kierunku to się obróci, a jej rodzina przygotowywała się na najgorsze – miał powiedzieć mediom bliski krewny Madonny. – Utrzymywano to w tajemnicy. Wszyscy wierzyli, że możemy ją stracić – dodał. Aktualnie sytuacja zdrowotna artystki jest pod kontrolą, ale póki co nie wróci ona na scenę.

Trasa koncertowa „Celebration Tour” z okazji 40-lecia kariery zostanie przesunięta na inny termin. Nowe terminy mają zostać podane w kolejnych dniach. Pierwszy z koncertów zaplanowano pierwotnie na 15 lipca (Vancouver) a ostatni na 1 grudnia. W sumie na terenie Stanów Zjednoczonych artystka miała zagrać 25 koncertów. Kolejnym etapem miały być występy w Europie.

porady lekarskie w internecie

Czy porady medyczne w Internecie są wartościowe, czyli jak nie zrobić sobie krzywdy

Nie żyje amerykański aktor, reżyser i laureat Oskara z 2006. Miał problemy z sercem