w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Szamocin. [BEZ CENZURY] To tego nagrania szukają wszyscy. Uprawiali miłość na miejskiej plaży

Jak czytamy w „Głosie Wielkopolskim”, na plaży w Szamocinie doszło do obscenicznych scen. Para uprawiała seks na plaży miejskiej na oczach innych wypoczywających.

szamocin plaża filmik igraszki
Fot. Dominik Piłat / Google Maps; TikTok

Do zdarzenia doszło co prawda już kilka dni temu, ale żyje tym cały internet. Wszystko z powodu nagrania, które pojawiło się w sieci, a które przedstawia parę uprawiającą seks na miejskiej plaży w Szamocinie. Wszystko to działo się na oczach pozostałych obecnym tam plażowiczów.

Szamocin plaża. Filmik krąży po sieci. Para oddała się miłosnym uniesieniom

Zdaniem okolicznych mieszkańców kobieta, która jest bohaterką nagrania, jest większości ludziom doskonale znana. O tym, co stało się na miejskiej plaży w Szamocinie mówią wszyscy. Sprawą zajęła się również policja. Zarówno kobiecie, jak i jej kochankowi, grozi kara grzywny w wysokości 1500 zł. Możliwe, że zostanie też zasądzony areszt.

Wszystkie pozostałe nagrania (te wykonane nie tylko przez gapiów) są już w rękach policji. Plaża w Szamocinie jest stale monitorowana, stąd funkcjonariusze byli w stanie szybko zareagować na te obsceniczne sceny. Tymczasem w sieci krąży filmik, który jest prawie pozbawiony cenzury. Zamieścili je administratorzy portalu bezcenzury.pl. ZOBACZ TUTAJ

Szamocin. TikTokerka bohaterką nagrania. Jest znana mieszkańcom

Zdarzenie to w małej miejscowości stało się prawdziwą sensacją i wszyscy tym żyją. Filmiki przedstawiające kopulującą na plaży parę przesyłają sobie z telefonu na telefon wszyscy. Najmniej do śmiechu będzie jednak głównym bohaterom miłosnego aktu.

Z relacji świadków wynika, że w pierwszym momencie większość gapiów wolała nagrywać telefonem to, co się dzieje, zamiast zadzwonić po policję. Na nagraniu widać z kolei, że para była co prawda ubrana, ale ruchy obu osób wskazywały na to, że między nimi dochodzi do aktu seksualnego.

To już naprawdę przegięcie… ludzie nie mają swojego domu, żeby robić to na plaży, gdzie są małe dzieci? – napisał jeden z oburzonych mieszkańców miejscowości. Swój żal wyraził na Facebooku na grupie Spotted: Szamocin.

Zmarł kolejny Powstaniec Warszawski. Był najstarszym żyjącym świadkiem sierpnia 1944 r.

Mocne słowa ekonomisty o finansach Polski. W 2024 roku czekają nas „pot, krew i łzy”