w ,

Ona jest od niego starsza o 53 lata. Poznali się, gdy był nastolatkiem. „Była między nami chemia”

Jak się czasem mawia, miłość to zjawisko, którego wiek nie dotyczy. Tak chyba było w tym przypadku. Gdy się poznali, on miał 17 lat. Do dziś są szczęśliwą parą.

gary and almeda hardwick różnica wieku w związku
Fot. Instagram / @garyandalmeda

Miłość nie zna granic. Ta historia to kolejny tego dowód. Gdy ją poznał, miał 17 lat. Ona obchodziła wtedy 70. urodziny. Gary jest o 53 lata młodszy od Almedy. Ich miłość nabrała rumieńców, gdy po raz pierwszy spotkali się na pogrzebie jej syna. Są nieustannie atakowani, ale nie poddają się przeciwnościom losu.

Różnica wieku w związku. Tę parę dzielą 53 lata. Są szczęśliwi

Do pierwszego spotkania Gary’ego ze starszą o 53 lata Almedy doszło na pogrzebie jej syna. Nikt się wówczas nie spodziewał, że spotkanie to przerodzi się w tak ogromne uczucie, które trwa do czasów obecnych. Nie da się ukryć, że z powodu różnicy wieku muszą nieustannie walczyć z hejtem i plotkami na swój temat.

Gary i Almeda do dziś starają się dzielić w internecie swoją nietypową historią. Są bardzo popularni w mediach społecznościowych, a internauci zalewają ich nieustannie falą pytań i komentarzy. Ich historia pokazuje, że warto mieć wiarę w prawdziwą miłość, bo ta może przyjść nagle z nieoczekiwanej strony.

Związek Gary’ego i Almedy Hardwick trwa, a ich uczucie – jak widać po zdjęciach – jest nadal silne. Ich drogi skrzyżował los w trudnym dla niej momencie. Jednak żałoba i ogarniający ją żal po stracie syna nie przeszkodził rozkwitnąć uczuciom do 17-letniego wówczas Gary’ego. Jak widać nawet w tragicznych okolicznościach może nas dopaść strzała Amora.

Jej drugi syn nie akceptuje związku matki. Zerwali kontakt

Gary wiele razy przyznawał się, że woli starsze od siebie kobiety. – Pierwsze, na co zwróciłem uwagę, to były jej piękne, wspaniałe, niebieskie oczy i jej niezwykła osobowość. Była między nami niesamowita chemia – stwierdził wspominając tamten dzień, gdy się poznali. Dziś są już po ślubie.

Almeda ma drugiego syna, który wciąż nie potrafił zaakceptować związku swojej matki z młodszym o 53 lata Gary’m. W tej kwestii wiele się raczej nie zmieni. Był na swoją matkę tak zły, że nie utrzymują ze sobą żadnej relacji. Dziś już małżeństwo – Gary i Almeda – kochają się, są szczęśliwą parą, a w sieci pokazują, że wiek to tylko liczba.

Dorastaliśmy razem jako para przez te lata. Z każdym dniem rośniemy w siłę i z każdym dniem coraz bardziej się w niej zakochuję. Ona jest moim światem – przyznał w jednym z wpisów na Instagramie Gary, publikując zdjęcie wykonane krótko po ślubie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gary & Almeda (@garyandalmeda)

gdańsk oszustwo żołnierz nato 650 tys. zł

Oszustwo na żołnierza NATO na portalu randkowym. Gdańszczanka straciła 650 tys. zł

wagnerowcy na granicy

Wagnerowcy zaatakują Polskę? Minister stanowczo: „Po to są na Podlasiu polskie brygady”