w ,

Dziennikarka Polsatu trafiła do szpitala „w stanie zagrażającym życiu”. Jest zdjęcie ze szpitala

Tuż po konferencji, na której ogłoszono nową ramówkę Polsatu, prezenterka i dziennikarka tej stacji trafiła do szpitala. Potrzebowała pilnej pomocy lekarzy.

izabela janachowska w szpitalu

Dziennikarka i prezenterka Polsatu tuż po ogłoszeniu nowej ramówki stacji trafiła pilnie do szpitala. Za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych poinformowała wszystkich, że jej stan zdrowia nagle się pogorszył do tego stopnia, że zagrażał życiu.

Prezenterka Polsatu trafiła do szpitala tuż po konferencji ramówkowej

Izabela Janachowska, prezenterka, która pojawi się w Polsacie już jesienią tego roku, trafiła do szpitala 3 sierpnia. Stało się to tuż po konferencji, na której ogłoszono propozycje programowe związane z wprowadzeniem nowej ramówki stacji. Jej stan był na tyle poważny, że zdaniem lekarzy zagrażało to jej życiu.

Janachowska pojawi się jesienią w Polsacie w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej„. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć fotografie wykonane w warszawskim szpitalu na oddziale neurologicznym

Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek, tuż po ramówce trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką – skomentowała krótko swoją sytuację zdrowotną.

Sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do Was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza – zaapelowała do fanów Janachowska.

Prezenterka Polsatu podziękowała na koniec całemu zespołowi I Kliniki Neurologicznej IPiN za cudowną opiekę. – Wasza praca, codzienna walka o zdrowie i życie pacjentów jest bezcenna – czytamy na Instagramie gwiazdy.

alain delon choroba eutanazja

Znany aktor zamierza poddać się eutanazji. Ujawniono treść pożegnalnego listu

niedzielski maseczki mandaty

PILNE. Adam Niedzielski zdymisjonowany. Poznaliśmy też nazwisko jego następcy