w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Magda Gessler trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia. Jest komentarz menedżerki

Królowa polskiej gastronomii i słynna na cały kraj restauratorka znów jest na językach internautów. Podejrzewają, że celebrytka trafiła do szpitala.

magda gessler w szpitalu
Fot. Newseria Lifestyle

Niepokojącą informację na temat polskiej restauratorki ujawnili dziennikarze „Super Expressu”. Donieśli oni, że za kulisami festiwalu Top of the Top Sopot Festival głośno rozmawiano na temat prowadzącej „Kuchenne Rewolucje”. Chodziło o jej stan zdrowia i to, że miała trafić do szpitala.

Magda Gessler w szpitalu? Menadżerka komentuje medialne doniesienia

Twarz „Masterchefa” i „Kuchennych Rewolucji” znów na językach internautów i mediów. Celebrytka podobno trafiła do szpitala, o czym poinformowali dziennikarze. Plotki na ten temat pojawił się za kulisami odbywającego się w ostatnich dniach festiwalu w Sopocie. Dziennikarze z gazety próbowali skontaktować się z restauratorką, ale nie udało im się to.

Zmartwieni internauci wzięli sprawy w swoje ręce i przeanalizowali zdjęcia, jakie w ostatnim czasie wrzucała na swoje profile w mediach społecznościowych Magda Gessler. Zwrócili uwagę na jej ubrania, co wskazuje, że udostępniane są stare fotografie wykonane w Łodzi.

Doniesienia medialne o pobycie Gessler w szpitalu krótko skomentowała menadżerka gwiazdy. Z jej wypowiedzi niestety niewiele można wywnioskować. Chodzi o pojawienie się restauratorki na sopockiej imprezie.

Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych – powiedziała. Fani gwiazdy obserwujący jej profile w social mediach są zaniepokojeni i podejrzewają, że celebrytka może ukrywać, że znalazła się w szpitalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Dziennikarze napisali w wprost, że gwiazda zapadła się pod ziemię i nie wiadomo, co się z nią dzieje. Pozostaje mieć nadzieję, że to wszystko tylko plotki i spekulacje i Magdzie Gessler nic nie dolega oraz że jest w pełni zdrowa i silna. W końcu tak wiele restauracji w całym kraju potrzebuje wciąż jej pomocy.

sebastian picur tiktok

Polki noszą to często na szyi. Ksiądz ostrzega, że to wielki grzech! Liczy się jeden szczegół

kryptowaluty jak zarabiać

Oszukał seniora na 200 tys. zł. Wszystko trwało chwilę. Policja apeluje o czujność