w ,

Radom Air Show 2023 [TRANSMISJA NA ŻYWO]. Zobacz pokazy lotnicze z domu

Transmisja z Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w Radomiu. Sygnał nadaje portal o bezpieczeństwie i wojsku – Defence24. Relacja z AIR SHOW Radom realizowana jest we współpracy z Polskim Radiem.

youtube air show radom 2023
Fot. airshow.wp.mil.pl

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze w Radomiu to bardzo duże przedsięwzięcie. Zabezpieczenie tak wielkich pokazów jak AIR SHOW Radom 2023 wiąże się z dużym wyzwaniem logistycznym, dotyczy bowiem koordynacji przedsięwzięć związanych z przyjęciem i zabezpieczaniem personelu, statków powietrznych oraz techniki lądowej.

YOUTUBE. AIR SHOW RADOM 2023 – TRANSMISJA NA ŻYWO

Rozpoczęły się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2023 organizowane pod hasłem „Niezwyciężeni w przestworzach„. Pokazy po pięciu latach przerwy, odbywają się w ostatni weekend wakacji, czyli 26 i 27 sierpnia. Hasło XVII edycji imprezy nawiązuje ono do 90. rocznicy przelotu przez Atlantyk kpt. Stanisława Skarżyńskiego.

W pokazach zobaczymy m.in. myśliwiec F-16 z Belgii „Dream Viper„, Saab JAS-39C Gripen z czeskich sił powietrznych, F/A-18C Hornet z Finlandii, Rafale Solo Display z Francji oraz F-16 z Danii. Dynamiczny pokaz możliwości samolotu F-16 zaprezentuje Hellenic F-16 Demo Team z Grecji.

Impreza wymaga znacznego wysiłku związanego z zapewnieniem właściwych warunków socjalno-bytowych, zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz transportem ekip. Pokazy lotnicze to duże wyzwanie logistyczne, a nadrzędną kwestią będzie zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom i widzom pokazów.

Należy uważać na wszelkie nieoficjalne profile wydarzenia oraz linki do transmisji pojawiające się w polskim internecie. Mogą prowadzić do wyłudzenia danych osobowych lub strat materialnych.

RADOM AIR SHOW NA ŻYWO. DZIEŃ PIERWSZY

RADOM AIR SHOW NA ŻYWO. DZIEŃ DRUGI

sekret kaczyńskiego jarosław prezes pis alkohol alkoholizm adam bielan dzieci ideologia singli

To był najbardziej skrywany sekret Kaczyńskiego. Adam Bielan powiedział za dużo?

intercity rosyjski hymn

Rosyjski hymn i przemówienie Putina w pociągach Intercity? PKP PLK poinformowała ABW