w ,

Nie żyje znany polski muzyk. To wieloletni członek zespołu „Kult”. Miał 61 lat

W wieku 61 lat zmarł wieloletni klawiszowiec kultowego polskiego zespołu „Kult”. O jego śmierci poinformowali przyjaciele muzyka.

Klawiszowiec zespołu „Kult” nie żyje. Artysta odszedł w wieku 61 lat. Grał wraz z Kazikiem Staszewskim w latach 1982-1987, 1989-1998 i ponownie od 1999 roku. Współtworzył kilka największych hitów tego bandu i tworzył z nim przez niemal 40 lat.

Nie żyje klawiszowiec zespołu „Kult”. Miał 61 lat

Janusz Grudziński, który w jednym z najbardziej znanych polskich zespołów przez wiele lat grał na klawiszach, nie żyje. Na świat przyszedł w roku 1961. Był nie tylko klawiszowcem, ale potrafił również grać na wiolonczeli. Należał do muzyków, którzy byli związani z „Kultem” najdłużej.

Nie żyje Janusz Grudziński, przez lata klawiszowiec Kultu, niezapomniany Xiążę Warszawski, wspaniały przyjaciel. (…) Moja żona najpierw się rozpłakała, a potem roześmiała przypominając, jak Janusz na koncertach grał i JEDNOCZEŚNIE czytał książkę – napisał na portalu X (dawny Twitter) dziennikarz Robert Mazurek.

Grudziński stworzył również muzykę do popularnego serialu „Rodzina zastępcza„. W 2006 roku wydał swój album pt. „Olśnienie„. Jeśli chodzi o „Kult„, brał on udział w nagraniach niemal wszystkich albumów.

Przepełnieni smutkiem, bólem i niedowierzaniem z przykrością informujemy, że wczoraj wieczorem zmarł Janusz Grudziński, nasz kolega, który od jesieni 1982 do 2020 roku był charyzmatyczną częścią grupy Kult. Kompozytor, klawiszowiec, erudyta, człowiek kochający wolność – czytamy na profilu zespołu na Facebooku.

śmierć po zjedzeniu chipsów

14-latek zmarł po zjedzeniu tych chipsów. Internetowa zabawa zbiera śmiertelne żniwo

europejska ustawa o wolności mediów

Parlament Europejski zaostrza przepisy dotyczące dziennikarzy. Politycy już są wściekli