w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Smutne wieści. Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości! Tragiczny wypadek

Tragiczny finał Święta Niepodległości dla polityka partii rządzącej. W wypadku samochodowym zginął młody polityk Prawa i Sprawiedliwości oraz starsza kobieta.

nie żyje polityk pis radestów wypadek
Do wypadku doszło 11 listopada rano. Oprócz polityka zginęła na miejscu starsza kobieta. Fot. Policja Mazowsze / Facebook

11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, doszło do tragicznego w skutach zdarzenia drogowego. Ofiarą wypadku jest młody polityk Prawa i Sprawiedliwości. Do kraksy doszło w Radestowie pod Przysuchą.

Nie żyje polityk PiS. Zginął w wypadku samochodowym

W czwartek 11 listopada miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy, w którym śmierć poniósł polityk Prawa i Sprawiedliwości. Do zdarzenia doszło w miejscowości Radestów około godziny 10 rano (droga wojewódzka 727).

Jak do tego doszło? Według wstępnych ustaleń policji samochód osobowy potrącił idącą poboczem 70-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Kierowca auta chciał się ratować, ale nic z tego nie wyszło. Samochód wypadł z drogi uderzając jednocześnie w betonowy element.

Kierujący autem marki Subaru – jak twierdzi policja – jadąc z nadmierną prędkością potrącił śmiertelnie idącą poboczem kobietę, następnie uderzył w betonowy przepust. Zginęło też 2 pasażerów.

Sebastian Tylman nie żyje. Był kibicem ŁKS Łódź

Poza starszą osobą w wypadku życie stracił 42-letni polityk PiS, a także jego kolega. Trzeci pasażer został ranny. Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie zbyt duża prędkość jak na panujące warunki pogodowe.

Politykiem, który stracił życie, jest 42-letni Sebastian Tylman, który w latach od 2006 do 2014 pełnił funkcję łódzkiego radnego. Był wiernym kibicem klubu ŁKS Łódź, który po otrzymaniu wiadomości o wypadku zamieścił na Facebooku post:

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dziś w wypadku samochodowym zginął Sebastian Tylman, były radny miasta Łodzi, społecznik i wierny kibic naszego klubu. ajbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy.

Żegnaj Sebastianie, zawsze będziemy o Tobie Pamiętać – napisał były szef Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. – Sebastian, za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie… – napisał z kolei senator Artur Dunin.

Źródło: Policja Mazowsze

Kąpiesz psa używając szamponu dla ludzi? Zobacz, co grozi Twojemu pupilowi

pensja minimalna 2022 ile netto polski ład podwyżka wynagrodzenie minimalne

Rząd dorzuci wszystkim do wynagrodzeń. Ujawniono ile i komu. Jest jeden haczyk