w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Smutne wieści. Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości! Tragiczny wypadek

Tragiczny finał Święta Niepodległości dla polityka partii rządzącej. W wypadku samochodowym zginął młody polityk Prawa i Sprawiedliwości oraz starsza kobieta.

nie żyje polityk pis radestów wypadek
Do wypadku doszło 11 listopada rano. Oprócz polityka zginęła na miejscu starsza kobieta. Fot. Policja Mazowsze / Facebook

11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, doszło do tragicznego w skutach zdarzenia drogowego. Ofiarą wypadku jest młody polityk Prawa i Sprawiedliwości. Do kraksy doszło w Radestowie pod Przysuchą.

Nie żyje polityk PiS. Zginął w wypadku samochodowym

W czwartek 11 listopada miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy, w którym śmierć poniósł polityk Prawa i Sprawiedliwości. Do zdarzenia doszło w miejscowości Radestów około godziny 10 rano (droga wojewódzka 727).

Jak do tego doszło? Według wstępnych ustaleń policji samochód osobowy potrącił idącą poboczem 70-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Kierowca auta chciał się ratować, ale nic z tego nie wyszło. Samochód wypadł z drogi uderzając jednocześnie w betonowy element.

Kierujący autem marki Subaru – jak twierdzi policja – jadąc z nadmierną prędkością potrącił śmiertelnie idącą poboczem kobietę, następnie uderzył w betonowy przepust. Zginęło też 2 pasażerów.

Sebastian Tylman nie żyje. Był kibicem ŁKS Łódź

Poza starszą osobą w wypadku życie stracił 42-letni polityk PiS, a także jego kolega. Trzeci pasażer został ranny. Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie zbyt duża prędkość jak na panujące warunki pogodowe.

Politykiem, który stracił życie, jest 42-letni Sebastian Tylman, który w latach od 2006 do 2014 pełnił funkcję łódzkiego radnego. Był wiernym kibicem klubu ŁKS Łódź, który po otrzymaniu wiadomości o wypadku zamieścił na Facebooku post:

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dziś w wypadku samochodowym zginął Sebastian Tylman, były radny miasta Łodzi, społecznik i wierny kibic naszego klubu. ajbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy.

Żegnaj Sebastianie, zawsze będziemy o Tobie Pamiętać – napisał były szef Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. – Sebastian, za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie… – napisał z kolei senator Artur Dunin.

Źródło: Policja Mazowsze

beata kozidrak pijana co jej grozi instagram

Beata Kozidrak skazana przez sąd! Usłyszała wyrok. „Kara rażąco niewspółmierna…”

pensja minimalna 2022 ile netto polski ład podwyżka wynagrodzenie minimalne

Rząd dorzuci wszystkim do wynagrodzeń. Ujawniono ile i komu. Jest jeden haczyk