w ,

23-letnia Marcelina z Rybnika nie żyje. Spadła z balkonu podczas pobytu w Turcji

Jak podali dziennikarze portalu rybnik.com.pl, nie żyje Marcelina z Rybnika, która uległa fatalnemu w skutkach wypadkowi podczas wakacji w Turcji w ubiegłym roku.

marcelina z rybnika nie żyje
Fot. zrzutka.pl

23-letnia Marcelina z Rybnika, której tragiczną historią żyła w 2022 roku cała Polska, nie żyje. Dziewczyna uległa wypadkowi w trakcie ubiegłorocznych wakacji w Turcji. Mimo nadziei na powrót do zdrowia i rehabilitacji ponownie trafiła do szpitala. Przegrała walkę o swoje życie.

Marcelina z Rybnika nie żyje. Jej historią żyła cała Polska

Marcelina z Rybnika w lipcu 2022 roku wyjechała na wakacje do Turcji ze swoimi przyjaciółmi. W czasie pobytu w Bodrum doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego dziewczyna doznała poważnych obrażeń.

Dziewczyna przebywała w apartamencie na trzecim piętrze hotelu. W nocy z 15 na 16 lipca, około godziny 3:00, dziewczyna wyszła na balkon. W pewnym momencie straciła równowagę i spadła z wysokości około 10 metrów.

Marcelina została odwieziona do szpitala, gdzie musiała przejść trudną i skomplikowaną operację. Lekarze stwierdzili, że dziewczyna doznała złamania kręgosłupa, wstrząśnienia mózgu i ma też inne liczne obrażenia wewnętrzne. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

W ostatnich miesiącach 23-latka przechodziła rehabilitację i była nadzieja, że zacznie znów żyć jak dawniej. Niestety ponownie trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej i została poddana kolejnej operacji (tym razem tchawicy).

Dziewczyna niestety zmarła ostatni w poniedziałek, o czym poinformował portal regionalny rybnik.com.pl powołując się na informacje pochodzące od rodziny. Pierwotnie media pisały, że doszło do kłótni z chłopakiem, w wyniku której 23-latka została przez niego wyrzucona z tarasu.

W tę wersję nie wierzył jednak nikt z jej bliskich, zaprzeczyły temu również koleżanki 23-latki. Mężczyzna co prawda został przez turecką policję zatrzymany, ale po jakimś czasie wypuszczono go i powrócił on do kraju. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

piotr żyła instagram

Stanowcze słowa Piotra Żyły. Stawia sprawę jasno. „Nie interesuje mnie to”

debata morawiecki 2 zł

Mateusz Morawiecki po debacie podszedł do Donalda Tuska. Wszystko się nagrało