w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Spytano o to Putina. Odpowiedź była stanowcza

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin zabrał głos w sprawie ostatnich wydarzeń na Ukrainie. Jego zdaniem wszystkie cele są realizowane „spokojnie i rytmicznie”.

wojna na ukrainie data putin

Przywódca Rosji i najważniejsza osoba na Kremlu twierdzi, że w ostatnich tygodniach rosyjskie wojska realizują konsekwentnie założone cele i odbywa się to „spokojnie i rytmicznie”. Kiedy zatem zakończą się działania wojenne na Ukrainie? Padł możliwy termin.

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Putin zabrał głos

W ostatnim okresie Rosjanie wystrzeliwują mniej rakiet, niż w początkowej fazie wojny na Ukrainie. Wszystko z powodu sankcji i braku możliwości produkcji nowych pocisków. Zauważyć można też, że ostatnie ataki spowodowane są przestarzałymi rakietami. Niektóre wyprodukowano nawet w latach 60. ubiegłego wieku.

Inwazja trwa, choć straciła impet. Prezydent Rosji Władimir Putin pytany o to, kiedy zamierza zakończyć działania militarne na Ukrainie, udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi. Jednocześnie przyznał, że jest dumny ze swojej armii, która realizuje krok po kroku założone cele.

Prace przebiegają spokojnie i rytmicznie. Oddziały posuwają się i docierają do tych punktów, które wyznaczono jako zadania – powiedział dziennikarzom rosyjskiej agencji TASS Władimir Putin. – Nie ma potrzeby mówić o żadnych terminach. Nigdy o tym nie mówię, bo to jest życie i realne rzeczy. Wiąże się to z intensywnością działań bojowych – kontynuował pytany o datę końca wojny.

Wojna na Ukrainie osłabła. Czy Putinowi zabraknie rakiet?

Musimy przede wszystkim myśleć o ochronie życia naszych chłopaków – powiedział Putin. Rosjanie wbrew jego słowom są jednak bardziej oszczędni jeśli chodzi o zasoby. Rakiet spada mniej, bo niebawem może ich po prostu zabraknąć.

Obecnie atakowane są kierunki, z których wcześniej Rosjanie się wycofywali. Wszystko przez to, że udało się wojskom Putina przegonić Ukraińców. Najgorzej jest na froncie w Donbasie i Ługańsku. Obecnie dochodzi do próby wydłużenia linii frontu.

W Donbasie Ukraińcy ponieśli porażkę po dzielnej, trwającej wiele tygodni, obronie. Obecnie dla Rosjan ten odcinek jest już stabilny. Wraz z odwrotem wojsk Ukraińskich działania wojenne w tym regionie nabierają większego tempa, a Rosjanie zajmują kolejne miejscowości.

Wiele wskazuje na to, że Rosja zakończy wojnę do zimy. Nie ma zasobów ani wystarczających sił, aby atakować kolejne kraje, w tym Mołdawię, o której było w ostatnich tygodniach głośno. Kraj ten wskazywano często jako potencjalny cel kolejnej inwazji.

Jeśli Ukraina uderzy na Krym, będzie to oznaczało podniesienie konfliktu na nowy poziom, który nie będzie dobrze wróżył bezpieczeństwu Europy – powiedział rzecznik Kremla Pieskow.

mbank reklamacja oszustwa

Masz konto w mBanku? Lepiej uważaj. Możesz stracić oszczędności całego życia

mężczyzna wszedł na pomnik smoleński warszawa bomba

Mężczyzna wspiął się na Pomnik Smoleński. Groził wysadzeniem się w powietrze