w ,

Nie żyje znany dziennikarz Radiowej Trójki. Zmarł nagle w wieku 65 lat

Z mediów społecznościowych dowiadujemy się o śmierci dziennikarza i producenta oraz – jak to określiła Kayah – legendy polskiej branży muzycznej.

Wiadomość o śmierci dziennikarza przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. W wieku 65 lat zmarła jedna z twarzy Radiowej Trójki, ale też producent i manager. Miał on odejść nagle i niespodziewanie.

Nie żyje legenda polskiej branży muzycznej. Dziennikarz miał 65 lat

Z mediów dowiadujemy się o nagłej śmierci 65-letniego producenta i dziennikarza Radiowej Trójki – Piotra Nagłowskiego. Jego niespodziewanym odejściem wstrząśnięta jest między innymi Kayah, która w swoim wpisie określiła go mianem „legendy polskiej branży muzycznej„. Widziała się ona ze zmarłym zaledwie kilka dni temu.

Wiadomość o jego śmierci pojawiła się na facebookowym profilu Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Przyczyn odejścia nie ujawniono. – Odszedł nasz Przyjaciel Piotr Nagłowski. Ogromna wiedza, doświadczenie, o branży muzycznej wiedział wszystko. Nade wszystko dobry człowiek. Kochał ludzi, zawsze z empatią, serdeczny – czytamy we wpisie w social mediach.

Piotrze, za wcześnie! Widzieliśmy się ostatnio! Było śmiesznie wspominać dawne czasy! Jak to tak teraz? Bez Twojego humoru? Serdeczności? Poczciwości? Piotruś, no nieeee! Wielki żal! Nic z tego nie rozumiem – napisała wstrząśnięta Kayah na swoim Facebooku.

Zmarły Piotr Nagłowski związał się z muzyczną branżą już na studiach. W 1979 roku był organizatorem pierwszego koncertu, a w kolejnych latach regularnie pojawiał się na antenie Polskiego Radia Programu III. Współtworzył kultowe polskie festiwale – ten w Jarocinie, w Opolu czy Sopocie.

Pracował też jako manager gwiazd. Opiekował się między innymi Anitą Lipnicką czy Liroyem. Współtworzył ustawę o ochronie praw autorskich i był zagorzałym przeciwnikiem piractwa muzycznego. Przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

rosalia lombardo oczy historia

Nie żyje od 1920 roku. Nadal ma niebieskie oczy i długie rzęsy. Mówią o niej „śpiąca królewna”

pies spał na grobie właściciela

Nie żyje najwierniejszy pies na świecie. Przez ponad siedem lat spał na grobie właściciela