w ,

Nie żyje znany dziennikarz radiowej Trójki i TVP. Zmarł po walce z ciężką chorobą. Miał 53 lata

Po długiej walce z chorobą 10 września nad ranem odszedł dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia. Był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych.

Przez ostatnie lata dziennikarz był wydawcą programów o tematyce publicystycznej i politycznej w Programie 3 Polskiego Radia. Pracował również w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia  i informacyjnej Agencji Radiowej. Zabrała go ciężka choroba.

Zmarł dziennikarz radiowej Trójki. Miał 53 lata

Był dziennikarzem zarówno radiowym, jak i telewizyjnym. Przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A. Jako reporter, prezenter, wydawca. Poza pracą dziennikarską miał także pasję prowadzenia imprez muzycznych. Był klubowym didżejem. Miał zaledwie 53 lata, ale dopadła go wyjątkowo ciężka choroba.

Jacek Kisielewski przez wiele lat Jacek pracował w Wiadomościach TVP, o czym na Twitterze napisała Marzena Paczuska, członkini Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Żegnaj przyjacielu. Do końca walczyłeś dzielnie, z pokorą i pogodą ducha. Będzie nam Ciebie brakowało – napisał z kolei Krzysztof Ziemiec, dziennikarz Telewizji Polskiej.

Kolegę i współpracownika pożegnał również dyrektor Programu III Marcin Wąsiewicz.

– Jacek walczył dzielnie, do ostatnich chwil życia. Swoją nieustępliwością w chorobie dał nam wiele sił. Był dobrym człowiekiem, nieocenionym pracownikiem, a poza wszystkim lojalnym i przyjacielskim partnerem, kolegą – czytamy na stronie Polskiego Radia.

lekarze mycie skóry codzienne prysznic szkodliwość

Te części ciała należy myć nawet kilka razy. Lekarze dostrzegli tam coś niepokojącego

rosja korea północna granica

Rosji szybko kończą się zapasy amunicji. Putin zwrócił się o pomoc do Kim Dzong Una