w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje znany polski siatkarz. Miał tylko 30 lat. Jego ciało wyłowiono z rzeki

19 listopada media podały smutną informację o śmierci 30-letniego siatkarza. Jego ciało zostało wyłowione z rzeki. Prokuratura bada sprawę.

Fot. Freepik

Tragiczna wieść o śmieci młodego polskiego siatkarza Jakuba Oponia pojawiła się w mediach 19 listopada. Ciało mężczyzny znaleziono w rzece Stobnica. Prokuratura stara się wyjaśnić okoliczności jego śmierci.

Jakub Opoń nie żyje. Ciało 30-letniego siatkarza wyłowiono z rzeki Stobnica

Zawodnicy należący do drużyny AVIA Solar Sędziszów Małopolski są zdruzgotani. Jeszcze w miniony piątek trenowali razem z 30-letnim Jakubem. Dziś media podały informację, że mężczyzna nie żyje, a jego ciało wyłowiono z rzeki Stobnica. Przez kilka dni szukano go bez skutku.

Na oficjalnym profilu klubu w mediach społecznościowych pojawiła się tragiczna informacja o śmierci zawodnika Jakuba Oponia. – Są takie chwile, w których siatkówka schodzi na dalszy plan. Są też takie informacje, których nie chcielibyśmy podawać nigdy – czytamy we wpisie na Facebooku.

Nie żyje nasz zawodnik Jakub Opoń. Jeszcze w piątek trenowaliśmy wspólnie przed sobotnim meczem, jak zwykle graliśmy bagerki. Nie wiedzieliśmy wtedy, że to będą Twoje ostatnie bagerki w życiu. Kiedy doszła do nas informacja o zaginięciu, każdy był dobrej myśli. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna. Żegnaj przyjacielu – napisały władze klubu.

30-letniego sportowca szukano od ostatniej soboty. Według relacji lokalnych mediów w nocy z piątku na sobotę został on odwieziony do domu, ale okazało się, że się w nim nie pojawił. Zawiadomiono więc o sprawie policję, mężczyzny szukało ponad 100 osób.

Ciało zawodnika wyłowiono z rzeki w niedzielę, a prokuratura obecnie wyjaśnia okoliczności śmierci 30-latka. W tej chwili służby nie są w stanie jednoznacznie określić, co się wydarzyło i jak doszło do zgonu.

Jakub Opoń grał wcześniej w zespołach takich jak Wisłok Strzyżów i Karpaty Krosno, a od niespełna dwóch lat był siatkarzem ekipy AVIA Solar Sędziszów Małopolski .

nasz nowy dom kto finansuje

„Nasz nowy dom”. Wiemy, kto płaci za remonty mieszkań! To było do przewidzenia

orędzie morawieckiego 12 września

Rząd Morawieckiego jednak powstanie? Premier ma chętnych. „Rozmowy wymagają poufności”