w , ,

Niepokojące wieści o Katarzynie Dowbor. „Dziękujemy za zaangażowanie, które wniosła…”

Wielkie porządki w stacji telewizyjnej Polsat. Z prowadzeniem programu „Nasz nowy dom” żegna się Katarzyna Dowbor, która była twarzą show przez ostatnią dekadę.

dowbor zwolniona
Katarzyna Dowbor nie poprowadzi programu "Nasz nowy dom". Została zwolniona. Fot.: POLSAT

Po 10 latach prowadzenia programu „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor przestanie być jego twarzą. Kultowy format Polsatu zmienia się na polecenie Edwarda Miszczaka, który robi porządki w stacji. Polsat rozstał się z prowadzącą oficjalnymi podziękowaniami.

Katarzyna Dowbor zwolniona! Już nie będzie remontować Polakom ich domów

Z popularnym i bardzo lubianym przez Polaków programem „Nasz nowy dom” żegna się Katarzyna Dowbor. Informacja spadła na fanów Polsatu jak grom z jasnego nieba. Dziennikarka prowadziła program od początku jego istnienia, czyli od 2013 roku. Teraz czas na wielkie zmiany.

Dziękujemy za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu – czytamy w oficjalnym komunikacie dyrektora programowego stacji Polsat Edwarda Miszczaka. Nie trzeba było również długo czekać na reakcję głównej zainteresowanej.

Po 10. latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem Nasz Nowy Dom Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łeż, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra, Pani Kasiu! Dziękujemy! (Telewizja Polsat / Instagram).

Nagłą decyzję stacji o zwolnieniu Dowbor skomentowała między innymi Katarzyna Skrzynecka. – Całuję Cię serdecznie. Jesteś i zawsze będziesz AUTORYTETEM dla zawodowców, a dla tysięcy Widzów – Twoich Fanów – Osobą wielkiej Sympatii i Podziwu – napisała gwiazda.

„Jest mi przykro tak samo jak Wam”

Kochani, to nie była moja decyzja. Jest mi przykro tak samo jak Wam… – napisała pod postem na Instagramie Katarzyna Dowbor. – W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu – napisała Dowbor w mediach społecznościowych.

Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie – po prostu pomagał ludziom – czytamy na profilu dziennikarki.

Przede mną nowe wyzwania, a tymczasem zapraszam Was na moje strony społecznościowe na Facebooku, Instagramie i na TikToku. Będę tam dla Was. I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: „Wyremontujemy Wasz dom!”. Będę tęsknić za Wami! A teraz czuję się jak panna z odzysku – znowu jestem do wzięcia – przyznała ze smutkiem Katarzyna Dowbor.

horoskop tygodniowy 8-14 maja 2023

Horoskop tygodniowy na 8-14 maja. Te dwa znaki zodiaku muszą mocno uważać

Lewica w żałobie. Zmarł jeden z posłów. Odszedł w przeddzień urodzin