w ,

Czarny scenariusz. Przez koronawirusa nie odbędzie się wielka impreza

Koronawirus Wuhan szaleje. Codziennie dostajemy informacje nie tylko o kolejnych zainfekowanych czy zmarłych, ale także o kolejnych odwołanych wydarzeniach.

chinka maska odwołane imprezy - koronawirus wuhan

Organizatorzy odwołali tegoroczne halowe mistrzostwa świata w lekkiej atletyce. Miały się one odbyć w marcu w Nanjing w Chinach, jednak zostały przesunięte na przyszły rok. Odwołane imprezy przez koronawirus Wuhan niestety nie ograniczają się tylko do tego wydarzenia…

Może za rok się uda

Rada naszego zespołu medycznego ma kontakt ze Światową Organizacją Zdrowia. Po analizie stwierdziła, że rozprzestrzenianie się koronawirusa zarówno w Chinach, jak i poza nimi, jest nadal na niepokojącym poziomie. Nie powinniśmy więc ryzykować” – oświadczyli organizatorzy.

Zdecydowaliśmy się nie odwoływać mistrzostw, ponieważ wielu sportowców chciałoby, aby to wydarzenie się odbyło. Dlatego też będziemy teraz rozmawiać ze sportowcami, naszymi partnerami i komitetem organizacyjnym Nanjing, aby ustalić dogodną datę w 2021 r. na zorganizowanie tego wydarzenia” – dodali.

Odwołane imprezy – koronawirus Wuhan. To nie jedyne wydarzenie, które się nie odbędzie…

W tym samym czasie Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) odwołała zawody alpejskiego Pucharu Świata w Yanging. Miały się one odbyć w celu przetestowania miejsca, które będzie gościło sportowców podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 roku.

POLECAMY:
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Z powodu wybuchu i ciągłego rozprzestrzeniania się nowatorskiego wirusa koronawirusa FIS, chiński związek narciarski i lokalny komitet organizacyjny Yanqing wspólnie postanowiły odwołać zawody” – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Odwołane imprezy – koronawirus Wuhan. Idziemy dalej…

Podobną decyzję o przełożeniu meczów Pro League w Chinach podjęła Międzynarodowa Federacja Hokejowa.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski przeniósł natomiast poza Chiny zaplanowane na luty kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Tokio. Miały się one odbyć w piłce nożnej, koszykówce i boksie. Zostały one przeniesione odpowiednio do Australii, Serbii i Jordanii.

Odwołane imprezy – koronawirus Wuhan. Los innych jest niewiadomy

Największą sportową imprezą w Chinach – obok przesuniętych już lekkoatletycznych mistrzostw świata – jest weekend wyścigowy Formuły 1. Wydarzenie ma odbyć się w kwietniu w Szanghaju i rokrocznie przyciąga tłumy widzów. Póki co władze królowej sportów motorowych nie wydały żadnego komunikatu i z pewnością czekają na rozwój wydarzeń.

źródło: espn.com

strażacy pożar australia

Szokujące nagranie. Strażacy uciekają przed ogromną falą ognia

kobieta papieros narodowa strategia onkologiczna

Rząd planuje ogromną podwyżkę cen papierosów. Dla naszego zdrowia