w

Wybrał zły moment. Przestępca złapany przez… policjantów na randce

Policjanci po służbie i na randce złapali przestępcę. To doskonały przykład, że również po godzinach pracy można służyć społeczeństwu.

policjanci na randce
Fot. Facebook / Louisville Metro Police Department

Detektyw Chase McKeown i funkcjonariuszka Nicole McKeown są małżeństwem od sześciu miesęcy. To klasyczny przykład znajomych z pracy, którzy postanowili iść przez życie razem – para poznała się w Departamencie Policji w Elizabethtown. Policjanci na randce jednak tej „małżeńskiej” interwencji z pewnością długo nie zapomną.

Policjanci na randce, a złodziej na łowach

Para była na cotygodniowej sobotniej randce w Raising Cane’s Chicken Fingers w Louisville, Kentucky, gdy zamaskowany mężczyzna wszedł do restauracji.

Początkowo McKeownowie myśleli, że mężczyzna potrzebuje pomocy, jednak kiedy zobaczyli, że kasjerka zaniepokojona podniosła ręce, zdali sobie sprawę, że przestępca próbuje obrabować restaurację celując pistoletem w pracownika.

Reakcja była natychmiastowa

„Widziałam, jak jej ręce unoszą się w górę, i pomyślałam: czy on naprawdę robi to, co myślę, że on robi?: – powiedziała potem mediom Nicole McKeown.

„Dosłownie nie rozmawialiśmy o tym ze sobą. Spojrzeliśmy tylko na siebie i ruszyliśmy” – dodał Chase. „Po prostu zrobiliśmy to, co powinniśmy” – dodał.

POLECAMY:
Policja przerwie nam słuchanie radia? To będzie możliwe już wkrótce

Materiał filmowy pokazuje, jak państwo McKeown wyciągają broń i zbliżają się do 30-letniego podejrzanego, ostrzegając go, aby rzucił broń.

Rabuś wybiega z lokalu, a policjanci tuż za nim. Przestępca w końcu został aresztowany po tym, jak żonaci policjanci osaczyli go na pobliskim podwórku i trzymali na celowniku, dopóki nie przybyły posiłki.

Zobaczcie nagranie z całego zajścia.

 

Chase i Nicole jeździli do tego lokalu w każdą sobotę, ale nigdy nic się nie działo. Ciekawe czy po tym zdarzeniu nadal będą go odwiedzać co tydzień?

źródło: goodnewsnetwork

Zobacz także:

koronawirus mapa objawy leczenie

Czym jest koronawirus? Jak leczyć koronawirusa? Jakie są objawy? Aktualna mapa zachorowań

natalia szroeder bitwa o slawe

Natalia Szroeder pełna obaw. Nie wie, czy podoła nowemu wyzwaniu