w

Karol Dziuba – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Trzynasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” startuje już za chwilę w Polsacie. Kim jest jeden z uczestników, Karol Dziuba?

karol dziuba
Fot. YouTube / Polsat

W sobotę 7 marca startuje trzynasta już edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednym z uczestników jest Karol Dziuba, o którym dotąd tak naprawdę niewiele wiadomo. Kim jest uczestnik show Polsatu?

Kim jest Karol Dziuba?

Karol Dziuba to aktor teatralny i telewizyjny. Jak można przeczytać w serwisie Fandom, w teatrze zadebiutował 29 października 2013 roku w spektaklu „Zimowa opowieść” w reżyserii Cezarego Morawskiego jako Floryzel i Marynarz.

Jest absolwentem wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwarowicza w Warszawie, którą ukończył w 2014 roku. Od tego samego roku jest związany z Teatrem Narodowym w Warszawie. Współpracował także z Teatrem Polskiego Radia i Teatrem Telewizji Polskiej.

Poza rolami aktorskimi, Dziuba ma na swoim koncie wiele roli dubbingowych. W ostatnim czasie aktor użyczył głosu postaciom w filmach takich jak: „Aladyn”, „Czarna pantera”, „Bumblebee”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” czy „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”.

Kariera aktorska

Dziuba ma na swoim koncie kilka ciekawych ról w filmach i serialach, z których najlepiej został oceniony jako Tomek Podhalski w serialu „O mnie się nie martw”.

Jeśli chodzi o filmy, aktora spotkać można w produkcjach takich jak: „Bodo”, „Gwiazdy”, „Całe szczęście” czy tegoroczny  „Zenek”.

Poza „O mnie się nie martw” aktor występuje także w serialu „Zawsze warto”. Gościnnie pojawił się natomiast także na planie takich seriali jak: „Czas honoru – Powstanie”, „Druga szansa” czy „Lekarze na start”.

Karol Dziuba – wiek, rodzina

Karol Dziuba urodził się 26 maja 1991 roku, co oznacza, że ma 28 lat. Jest mężem aktorki Mileny Suszyńskiej. Para pobrała się w 2014 roku, a w 2018 roku doczekała się syna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Milena Suszyńska (@miljoczka)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020

Poza Dziubą, w popularnym show Polsatu wystąpi także siedmiu innych uczestników. To: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Dudek (Czadoman), Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz oraz Maurycy Popiel.

Jurorami w tej serii będą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Ten ostatni to zwycięzca poprzedniej edycji, który zastąpił w jury zmarłego niedawno Pawła Królikowskiego.

Prowadzącymi program od początku emisji programu pozostają oczywiście Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w sobotę 7 marca 2020 r. o godzinie 22:00.

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć kilka zdjęć Karola Dziuby.

natalia avelon

Natalia Avelon – kim jest uczestniczka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

koronawirus w polsce 4 nowe przypadki

Koronawirus w Polsce – są cztery nowe przypadki infekcji!