w

Natalia Avelon – kim jest uczestniczka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Trzynasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” startuje już za chwilę w Polsacie. Kim jest jedna z uczestniczek, Natalia Avelon?

natalia avelon
Fot. YouTube / Polsat

W sobotę 7 marca startuje trzynasta już edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jedną z uczestniczek jest Natalia Avelon, o której dotąd tak naprawdę niewiele wiadomo. Kim jest uczestniczka show Polsatu?

Kim jest Natalia Avelon?

Natalia Avelon to wizerunek artystyczny Natalii Siwek. To polsko-niemiecka aktorka, piosenkarka i modelka.

Jak można przeczytać na wikipedii, już w przedszkolu, po obejrzeniu przedstawień we Wrocławskim Teatrze Lalek, odkryła swoje zainteresowanie muzyką, teatrem i sztuką. Od tego momentu tańczyła w balecie, brała udział w występach w teatrzykach i śpiewała.

W 1989, w wieku ośmiu lat wraz z rodzicami wyjechała z Polski do Niemiec.

Kariera muzyczna i aktorska

Mając 18 lat zaczęła występować w niemieckim teatrze amatorskim. Po maturze zdawała egzaminy do różnych szkół filmowych, jednak zabrakło dla niej miejsca. Pobierała prywatne lekcje aktorstwa.

O Siwek najgłośniej zrobiło się po zagraniu głównej roli w filie „Das Wilde Leben”. Film opowiada o modelce i podróżniczce, która stała się symbolem niemieckiej kontrkultury i rewolucji seksualnej w latach 60. XX wieku.

Poza zagraniem roli, Avelon wspólnie z Ville Valo (wokalista znanej fińskiej grupy H.I.M.) zaśpiewała piosenkę, która stała się jej największym hitem. Mowa oczywiście o „Summer Wine”, coverze legendarnej piosenki Lee Hazlewooda, który na YouTube wyświetlono blisko 8 mln osób.

Była ona przebojem także w Polsce, gdzie dostała się na szczyt Listy Przebojów Polskiego Radia Programu III.

 

Po tym niewątpliwym sukcesie kariera aktorska Avelon nie nabrała jednak rozpędu. Od tamtej pory nie odnotowała już tak głośnej roli. W Polsce odnotowała jedynie gościnne występy w serialach takich jak „Pierwsza miłość” czy „Na krawędzi”.

Jeśli chodzi o karierę muzyczną, Avelon wydała dotąd jedną płytę. „Love Kills” ukazała się w 2017 roku, a promuje ją singiel „Blind Belief”, który na YouTube wyświetlono już ponad 10 milionów razy.

Natalia Avelon – wiek, partner

Natalia Avelon urodziła się w marcu 1980 roku we Wrocławiu. Ma więc 39 lat. Aktorka od 2011 roku związana jest z Sofiane Benbrahimem, który jest jej rówieśnikiem. W Internecie można znaleźć jedynie informacje, że to piłkarz grający w niższych ligach niemieckich.

Co ciekawe, wcześniej przez krótki okres tworzyła związek z Achimem Bornhakiem, reżyserem „Das Wilde Leben”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020

Poza Avelon, w popularnym show Polsatu wystąpi także siedmiu innych uczestników. To: Gosia Andrzejewicz, Kamila Boruta, Paweł Dudek (Czadoman), Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz oraz Maurycy Popiel.

Jurorami w tej serii będą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Ten ostatni to zwycięzca poprzedniej edycji, który zastąpił w jury zmarłego niedawno Pawła Królikowskiego.

Prowadzącymi program od początku emisji programu pozostają oczywiście Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w sobotę 7 marca 2020 r. o godzinie 22:00.

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć kilka zdjęć Natalii Siwek.

podwyżki cen prądu podwyżki energii elektrycznej rekompensaty

Znów podwyżka cen prądu? Kolejny raz zajrzą nam do portfeli

karol dziuba

Karol Dziuba – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?