w

Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Aktorka nie zostawiła złudzeń

Teresa Lipowska wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w serialu „M jak miłość”. Serialowa Barbara Mostowiak postawiła sprawę jasno.

teresa lipowska m jak miłość
Fot. YouTube / serialetvp

Teresa Lipowska jest bezwzględnie jedną z największych gwiazd serialu „M jak miłość”. Kultowy serial będzie obchodził w tym roku 20-lecie, a aktorka wypowiedziała się na temat swojej przyszłości w serialu.

M jak miłość

M jak miłość” to jeden z kultowych polskich seriali. Na antenie TVP 2 zagościł w listopadzie 2000 roku i od tamtej pory jest niesamowicie popularny. Dość powiedzieć, że każdy odcinek ogląda kilka milionów osób, dzięki czemu bardzo często jest on najczęściej oglądanym programem w telewizji w danym tygodniu.

POLECAMY:
TVP szykuje zupełnie nowy kanał. Widzowie mogą być zachwyceni

Serial przedstawia historie kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków, ich codziennego życia, problemów, zmagań z przeciwnościami losu, sukcesów i porażek.

Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak

Jedną z zaledwie kilku postaci, które związane są z serialem od samego początku, jest Teresa Lipowska. Obok 82-letniej aktorki są to: Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek oraz Andrzej Precigs.

POLECAMY:
Ogromne zmiany w DVB-T. Będzie trzeba kupić nowy telewizor?

Jak można przeczytać na Wikipedii, Lipowska ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu w Łodzi (1955). W 1957 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. W latach 1957–1985 występowała w warszawskim Teatrze Ludowym (od 1975 Nowym). Była aktorką Teatru Syrena w Warszawie (1985-1992). Obecnie, na emeryturze, nadal występuje w tym teatrze. Wiele lat związana z kabaretem „Dudek”. Przede wszystkim jest jednak gwiazdą najpopularniejszego polskiego serialu.

Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”?

Serialowa Barbara Mostowiak odpowiedziała na kilka pytań reportera wideoportalu. W jednym z pytań zapytał on Teresę Lipowską czy miała kiedyś momenty zawahania i chciała odejść z serialu.

Ale skąd! Póki tylko będę mogła tam być… Zresztą „M jak miłość” bez Grabiny nie może żyć. I wszyscy mówią, że bez Barbary i jej rodziny nie ma „M jak miłość”, więc muszę być do końca – odpowiedziała stanowczo, ale i z uśmiechem aktorka.

POLECAMY:
Kultowy amerykański serial powraca. Gdzie i kiedy?

Teresa Lipowska wypowiedziała się także na temat aktorów, który odeszli z „M jak miłość„. Przyznała, że chętnie spotkała by się jeszcze na planie serialu z Kacprem Kuszewskim, Joanną Koroniewską czy Witoldem Pyrkoszem. To ostatnie marzenie nigdy już się nie spełni, bowiem aktor odszedł z tego świata w 2017 roku.

Serialowa Barbara Mostowiak bez pytania przyznała także jasno, że serialowa Grabina jest jej drugim domem.

źródło: wideoportal

Zobacz także:

dodatkowy zasiłek przez koronawirusa

Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzicom należą się spore pieniądze

jasnowidz z człuchowa krzysztof jackowski trzaskowski warszawa

Jasnowidz z Człuchowa się nie pomylił! Przepowiednia sprawdziła się po dwóch dniach