w ,

„M jak miłość”. Teresa Lipowska podjęła trudną decyzję. Padła data. Co na to fani?

Uwielbiana przez wszystkich aktorka podjęła najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Czy to oznacza koniec popularnego serialu „M jak miłość”?

teresa lipowska wiek choroba
Fot. YouTube / Kultowe Rozmowy (screen)

Czy można mówić już otwarcie o końcu serialu „M jak Miłość”, który jest uwielbiany przez miliony Polaków? Dla wielu fanów tej produkcji bez wątpienia będzie to oznaczało koniec pewnej epoki. Odgrywająca w nim jedną z najważniejszych ról aktorka Teresa Lipowska podjęła dramatyczna decyzję.

„M jak miłość”. Teresa Lipowska odejdzie z serialu. Ujawniła kiedy

Teresa Lipowska – twarz serialu „M jak miłość” postanowiła. Odejdzie z serialowego hitu Telewizji Polskiej. Padła również możliwa data końca jej kariery w tej produkcji. Wygląda na to, że wszystko jest już przesądzone, a serialowa Barbara Mostowiak odejdzie na zasłużony odpoczynek.

Lipowska jest obecna na planie serialu już niemal ćwierć wieku, a konkretnie 23 lata. Dla wielu fanów „M jak miłość” nie jest więc zdziwieniem, że aktorka postanowiła wreszcie odpocząć i przejść na emeryturę. Dla najbardziej wiernych fanów oznacza to tragedię i koniec serialu. Chodzi o tych, którzy nie wyobrażają sobie, aby jej w serialu zabrakło.

Kiedy zatem zobaczymy Teresę Lipowską ostatni raz? Aktorka mocno zaskoczyła widzów. Uznała bowiem, że choć decyzja o emeryturze już zapadła, to ma zamiar opuścić plan wtedy, gdy twórcy zdecydują, że czas kończyć nagrywanie. To mimo wszystko dziwne, bo aktorka ma już 85 lat.

„Odejdę, kiedy serial się skończy”

Serialowa Barbara Mostowiak jeszcze zostanie z widzami na jakiś czas, ponieważ jej świadczenie emerytalne jest wyjątkowo niskie i nie byłaby w stanie się utrzymać nie robiąc tego, co potrafi najlepiej, czyli grając w serialu.

Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy (…) Ja jestem optymistką, byle bym była zdrowa – powiedziała artystka w rozmowie z magazynem „Świat i ludzie„.

Jak kiedyś wyznała mediom, jej emerytura wynosi nieco ponad 2 tys. zł. Dla niej jednak najważniejsze jest zdrowie, a dopiero potem pieniądze. Nie ukrywa jednak, że z takimi wpływami ciężko jest żyć normalnie.

piotr żyła instagram

Stanowcze słowa Piotra Żyły. Stawia sprawę jasno. „Nie interesuje mnie to”

Zmarł kolejny Powstaniec Warszawski. Był najstarszym żyjącym świadkiem sierpnia 1944 r.