w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca „Pytanie na śniadanie”?

Małgorzata Tomaszewska to nowa gwiazda śniadaniowego programu Telewizji Polskiej. Ile ma lat, kim jest z wykształcenia i czy ma dzieci?

małgorzata tomaszewska pytanie na śniadanie
Fot. YouTube/TYGRYS SYBERYJSKI

Ludzie często wyszukują informacje, kim jest Małgorzata Tomaszewska, która od stosunkowo niedawna jest prezenterką „Pytania na Śniadanie” w TVP2. Po lekturze tego materiału będziecie wiedzieli już znacznie więcej, zapraszamy.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Wzrost i wiek

Nazwisko prezenterki nie jest przypadkowe. To oczywiście córka Jana Tomaszewskiego, jednego z najsłynniejszych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej. Bramkarz zasłynął ze świetnego występu na Wembley w 1973 r. i do dziś rozpoznawalny jest jako ten, który „zatrzymał Anglię„.

Matką dziennikarki jest natomiast Katarzyna Calińska-Tomaszewska, która jest trzecią żoną byłego golkipera reprezentacji Polski. To była znakomita tenisistka stołowa, która zdobyła nawet tytuł mistrzyni Polski.

Małgorzata Tomaszewska ma 31 lat, bowiem urodziła się w styczniu 1989 roku w Łodzi. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała także Socjologię, jednak stwierdziła, że to nie dla niej.

Małgorzata Tomaszewska-Słomina w mini. Kariera

Tomaszewska na początku swojej kariery próbowała swoich sił jako modelka, jednak nie było jej to pisane. W mediach zadebiutowała jako prowadząca program o hiszpańskim futbolu na antenie SportKlubu. Potem została prezenterką „Pudelek Show” w Telewizji Wirtualnej Polski.

Stamtąd przeniosła się do Polsatu, gdzie została pogodynką. Na antenie tej stacji wzięła udział w czwartej edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami„, która była emitowana jesienią 2015 roku. W parze z Robertem Kochankiem zajęła 9. miejsce, odpadając w trzecim odcinku show.

Następnie Tomaszewska pojawiała się w Telewizji Polskiej w programie „Pytanie na Śniadanie” w roli reporterki i współprowadzącej magazyn „Czerwony dywan„, w której komentowała wydarzenia z show-biznesu.

Ahmet Tarci. Mąż Tomaszewskiej

Choć para skutecznie ukrywa swoją prywatność, wiadomo że mężem pięknej prezenterki jest Turek, Ahmet Seyfi Yigit Tarci.

To drugie małżeństwo dziennikarki. O pierwszym tak naprawdę niewiele wiadomo, poza nazwiskiem, które przyjęła kobieta (Tomaszewska-Słomina) i faktem, że jej poprzedni mąż był kierowcą, co ujawniła na łamach natemat.pl

Para ma dziecko, które ma obecnie 2 lata. To chłopiec o imieniu Enzo.

Małgorzata Tomaszewska w programie „Pytanie na Śniadanie”

TVP w ramach odmłodzenia zespołu prezenterów śniadaniowego programu w 2019 roku odsunęła od prowadzenia go Monikę Zamachowską oraz (nieco wcześniej) Michała Olszańskiego. Ich miejsce zajęli właśnie Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.

Taki duet zadebiutował na wizji w listopadzie 2019 roku.

Tomaszewska poprowadzi „The Voice of Poland”

The Voice of Poland” wraca na ekrany. Okazuje się, że kulisy prowadzić będzie w nadchodzącym sezonie nie Marcelina Zawadzka, a Małgorzata Tomaszewska. Nie będzie to pierwsza zamiana na stanowisku prowadzących.

Współgospodyni „Pytania na śniadanie” zastąpi Marcelinę Zawadzką i będzie towarzyszącą Adama Zdrójkowskiego, z którym poprowadzi kulisy nadchodzącej, jedenastej już edycji wokalnego talent-show.

Na kolejnych slajdach kilka zdjęć celebrytki.

ceny żywności a koronawirus

Żywności w Polsce nie zabraknie. Ceny powinny wkrótce spadać

franciszek papież

Koronawirus. Papież Franciszek z ważnym apelem