w

Lara Gessler w ciąży! Słynna restauratorka z „Kuchennych Rewolucji” zostanie babcią

Lara Gessler w ciąży! Celebrytka zamieściła urocze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Pod postem posypał się grad komentarzy pełnych gratulacji i serduszek.

lara gessler w ciąży magda gessler instagram brzuszek
Fot. Instagram / Lara Gessler

Lara Gessler w ciąży! Celebrytka zamieściła urocze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Pod postem posypał się grad komentarzy pełnych gratulacji i serduszek. Restauratorka Magda Gessler też nie kryje szczęścia.

Lara Gessler w ciąży? Córka Magdy Gessler pokazała ciążowy brzuszek. Lara Gessler partner

Wiosna to czas, gdy wszystko budzi się do życia i gdy nowe życie powstaje. Córka Magdy Gessler pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie czymś bardzo radosnym – okrągłym brzuchem. Zdjęcie wygląda bardzo wiosennie i kolorowo, a na nim radosna Lara Gessler dotyka swojego ciążowego brzucha.

W rezultacie natychmiast po publikacji fotografii obserwujący córkę Magdy Gessler wielbiciele i fani obsypali ją prawdziwym gradem komentarzy, gratulacji i komplementów. Można powiedzieć, że z pewnością oszaleli z radości. Kim jest ojciec dziecka Lary Gessler? Jest nim Piotr Szeląg.

Lara Gessler: Czym zajmuje się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler dla niektórych znana była do tej pory głównie z powodu rozpoznawalnej matki prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” w TVN. Postanowiła zawodowo również pójść w ślady mamy – Magdy Gessler. Obecnie prowadzi swój autorski kanał kulinarny w serwisie społecznościowym YouTube. Jest też autorką książki  pt. „Słodki zielnik Lary”.

Jakiś czas temu była w związku małżeńskim z Pawłem Ruczem, z kolei on był mężem gwiazdy znanej z serialu „Na Wspólnej„.

LARA GESSLER INSTAGRAM

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wiosna 🦋🌿🕊😌 #wiosna #breatheinbreatheout #love #wieś #blue #spring Foto @piotr.szelag 🦦

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler jest popularna i śledzona wciąż przez media, dlatego tez brawa dla niej, że przez tak długi czas potrafiła ukryć ciążę w tajemnicy. Było to chyba też tajemnicą dla jej bliskich ze świata show-biznesu, wyrazili bowiem zaskoczenie informacją o ciąży.

Pod wpisem Lary pojawiły się reakcje m.in. Michała Piroga, Magdaleny Lamparskiej, Damiana Kordasa, Moniki Mrozowskiej i innych osobistości.

Magda Gessler: „W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości!”

Bez wątpienia o wszystkim na 100% wiedziała mama Lary – Magda Gessler, dlatego na Facebooku napisała:

– Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro… Od pierwszych sekund… Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam… Dałaś mi spokój i ukojenie… Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka – brzmiały słowa przyszłej babci.

– Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki… Jest przepełnione dumą i wzruszeniem… Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok. W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim! – napisała Magda Gessler swojej córce. Jesteśmy zachwyceni!

Źródło: Instagram, TVN.pl

lasy państwowe jelenie nagranie kałuża susza

Lasy Państwowe pokazały urocze NAGRANIE. Tak wygląda prawdziwa radość!

adam sztaba co mi panie dasz bajm kozidrak wideo youtube

Adam Sztaba znów to zrobił! To nagranie ścięło wszystkich z nóg [WIDEO]