w ,

Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować…”

Jasnowidz Jackowski przekazał garść kolejnych informacji na temat tego, co dzieje się w naszym kraju. Nowe wieści nie napawają jednak optymizmem. Czekają nas wielkie zmiany.

jasnowidz jackowski najświeższe przepowiednie jackowskiego przepowiednie dla prezydenta dudy
Fot. YouTube

Jasnowidz Jackowski przekazał garść kolejnych informacji na temat tego, co dzieje się w naszym kraju. Nowe wieści nie napawają jednak optymizmem. Czekają nas wielkie zmiany.

Jasnowidz Jackowski: „Idzie najpoważniejszy kryzys od 100 lat!”. Najświeższe przepowiednie Jackowskiego

Rząd wie, że będzie drugie uderzenie epidemiologiczne, że będzie druga fala koronawirusa. Może podwójna fala – grypy i koronawirusa. Są pewni, że przyjdzie, ja widzę tą pewność. Ale żadnej pewności co do sytuacji gospodarczej w naszym kraju na najbliższe miesiące – zaczął swoje spotkanie z widzami Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Politycy zachowują się w taki sposób, jakby to oni wiedzieli co się dzieje i nam nie w sporej mierze nie mówią. Mówię o gospodarce, o sytuacji w Polsce. I tak naprawdę cedzą nam jakieś zdania, półsłówka… to jest niepokojąca dezorientacja. Ja jako obywatel, a pewni i wielu z Was widzi, że niestety, ale to nas przytłacza! Jeżeli nie słyszymy konkretnych informacji (…), no to wzbudza niepokój – kontynuował Jackowski.

„Odbiera nam się dostęp do informacji, która nam się należy”. Jackowski o koronawirusie

Rząd nie mówi nam, jaka jest sytuacja, jak tragiczna. Bo na pewno taka jest… i kiedy to się zacznie poprawiać. Czy na horyzoncie jest jakakolwiek szansa poprawy… Pan Szumowski jest pewny drugiej fali wirusa. Te wszystkie obostrzenia mogą wrócić, gospodarka może stanąć, ona dalej stoi w gruncie rzeczy – wyraził wzbudzenie jasnowidz Jackowski.

– Chyba każdy z nas zaczyna widzieć, jak poważna jest sytuacja w naszym kraju i w Europie. Jak poważnie to wygląda i że tak naprawdę to nie boimy się już koronawirusa, jak jakiejś dziwnej, patowej sytuacji, gdzie mamy rząd czy Unię Europejską. Politycy w jakiś dziwny sposób poczuli się zwolnieni z tłumaczenia się nam obywatelom, podatnikom, wspólnikowi w państwie, do czego obostrzenia doprowadziły. Jaki stan gospodarki mamy w tej chwili – powiedział jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski o proteście przedsiębiorców. Przepowiednia dla Polski

Takie protesty wcielają się ludzie, którzy z gruntu nienawidzą rządu PiSu. Nie mówię tego w sposób polityczny, a bezpoglądowo. Ja to mówię w sensie obywatelskim. Policja, to co robiła a widziałem na filmikach, coraz bardziej agresywnie zachowuje się do ludzi. Ten gaz pieprzowy… dlatego to wszystko wygląda bardzo niepokojąco. Dlatego tu chcę zaznaczyć po raz kolejny, ważne rzeczy się dzieją. Rok 2020 będzie innym rokiem. To będzie pierwszy rok ze słowem WOJNA – zakończył w smutnym tonie jasnowidz Jackowski.

Zdaniem jasnowidza demokracja w Polsce zaczyna być brutalna w stosunku do obywatela i ten proces postępuje. Takie są właśnie przepowiednie Jackowskiego najnowsze.

Czy Trzaskowski wygra wybory? Co na to Jackowski? Przepowiednie dla prezydenta Dudy

Mnie interesują mniej jakieś wybory, jakieś polityczne przepychanki… To z czym mamy do czynienia w tej chwili jest o wiele poważniejsze, a wybory – w przyszłości to zrozumiecie – nie mają już żadnego znaczenia. Coś się zaczęło, coś czego się już nie da odkręcić. Coś, co już pójdzie swoją siłą. Nadzieja w moim poczuciu jest jedna, w jednym okresie. O dziwo w niedługim okresie, w czerwcu. Jeżeli w czerwcu nie wydarzy się nic istotnego w stosunku do czego, co się teraz dzieje, to niestety czeka nas długi, bardzo dziwny okres. Czas jest bardzo poważny, dlatego nie skupiajmy się tez tylko na słowach – chipy czy 5G. To co się dzieje to jest coś o wiele bardziej poważnego – powiedział na zakończenie Jackowski.

trump grozi who

Trump idzie na kolejną wojnę. Mocne słowa w kierunku wielkiej organizacji

zakaz palenia mentoli

Zakaz sprzedaży mentoli. Skutki mogą być tragiczne dla gospodarki