w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jasnowidz Jackowski o dacie końca rządów PiS. „Niespodziewane jest już blisko…”

Polski Nostradamus kolejny raz podjął się próby oceny politycznej rzeczywistości. Zdaniem Jackowskiego czeka nas prawdziwy kryzys i drenaż portfeli.

jasnowidz jackowski najnowsze przepowiednie koniec pis jaki będzie 2022
Fot. YouTube / screen

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ponownie zajrzał w sam środek swojego umysłu, by poszukać odpowiedzi na fundamentalne pytania. Czy władza PiS skończy się juz lada moment? Co z gospodarką? Czy nasze portfele wytrzymają serię drastycznych podwyżek wszystkich dóbr i usług?

Jasnowidz Jackowski o końcu rządów PiS. Enigmatyczna wizja

Polski wizjoner nie ma dla Polaków dobrych informacji. Jego ostatnia wizja nie napawa optymizmem i nie daje wielkich nadziei. Nowa wizja, podobnie jak kilka poprzednich, była dość mroczna, ale też enigmantyczna. Jego jest pewne – na nudę narzekać nie będziemy nie tylko do końca tego roku, ale też w 2022 r.

Zdaniem najbardziej znanego w Polsce jasnowidza, nowy 2022 rok będzie dla wszystkich pełen niespodzianek nie do końca dobrych. WIele rzeczy stanie się nagle i nie na wszystko będziemy w pełni przygotowani. Trzeba się nastawić na szybkie tempo rozwoju wydarzeń.

Powiem państwu, że to, co mnie nachodzi, poczucia na przyszły rok, jak zwykle nie napawają mnie optymizmem. Wręcz kojarzą mi się rzeczy niespodziewane. Rzeczy, które będą szły za sobą w bardzo szybkim tempie. Tak pomyślałem sobie, że może o to tu chodzi? (YouTube).

Krzysztof Jackowski i podwyżkach i drożyźnie. „Już w sierpniu czeka nas kryzys”

To, co nabardziej martwi wizjonera to fakt, że Polacy są uśpieni, znieczuleni na to, co się dzieje. Jesteśmy też bardzo bierni wobec wydarzeń, które nam grożą. Jackowski zapowiada, że już w sierpniu czeka nas pierwszy duzy kryzys. Straszy też, że za chwilę zaleją nas podwyżki, które będą dla nas bolesne.

W tym roku jest bardzo dużo horrendalnych podwyżek: światło prawdopodobnie od nowego roku wzrośnie o 60 procent. Takie mnie słuchy dochodzą. To jest kryzys. Jeżeli podstawowe rzeczy, których używamy i są nam niezbędne do funkcjonowania, drożeją po 60, 90 czy 100 procent, i to z dnia na dzień, to oznacza kompletny kryzys. (YouTube).

Czy ten dramat, z jakim zderzymy się już po nowym roku, spowoduje, że władza straci poparcie i zostanie zmieciona ze sceny politycznej? Jackowski od dawna zapowiada, że rząd Zjednoczonej Prawicy nie wytrzyma do końca drugiej kadencji. Podtrzymuje tę wizję od wielu miesięcy. Kolejny raz usłyszeliśmy, że rząd planuje zrzucić z siebie władzę

Rządy przyćmią się. Stanie się to w pewnym momencie, w ciągu iluś miesięcy, stanie się to z jakiegoś powodu. Próbowałem się skupić, co to może być za powód i nie potrafię tego zrozumieć, nie potrafię poczuć, co to może być za powód – stwierdził tajemniczo wizjoner z Człuchowa.

Źródło: YouTube

brak żywności w sklepach

W Polsce wkrótce zabraknie jedzenia? Komisarz ds. rolnictwa ujawnia. „Martwimy się o to”

PILNE! W stronę Kijowa leci 47 rakiet jednocześnie. Wybuchy słychać nawet w Polsce