w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Film dla ludzi o MOCNYCH nerwach. Kierowca rozjechał rodzinę kaczek

Rozjechane kaczki stały się hitem Internetu w Rosji, a oprawca wrogiem publicznym numer 1. Zobaczcie poruszającą historię, która wyciska łzy.

rozjechane kaczki

W Internecie pojawiło się niesamowicie tragiczne nagranie, po którego obejrzeniu trudno jest powstrzymać łzy, a rozjechane kaczki pozostają na długo w pamięci. Kierowca Toyoty Land Cruiser z pełnym impetem wjeżdża w rodzinę przechodzących przez ulicę kaczek.

Natychmiastowy lincz kierowcy

Po publikacji filmu w Internecie, kierowcę dotknęła fala nienawiści. Trudno jednak się jej dziwić. Z video wynika, że celowo wjeżdża on w grupę kaczek przechodzących przez ulicę. Rzeczywistość jest nieco inna, choć oczywiście nie zmniejsza ona dramatu zwierząt.

Cała akcja miała miejsce w Rosji. Nagranie ukazało się w Internecie dzięki kamerce kierowcy, który akurat nadjeżdżał z naprzeciwka. Kierowca Toyoty Land Cruiser dosłownie zmiażdżył grupę kaczek.

Prowadziła ją mama kaczka, a za nią szło osiem malutkich kaczątek. Niestety cztery z nich już nie żyją.

Rozjechane kaczki. Oprawca… w ogóle nie widział zwierząt

Wydawało by się, że kierowca celowo zabił zwierzęta, ale jego tłumaczenie było zgoła inne. 60-letni biznesmen, który prowadził samochód, przyznał się, że rozmawiał przez telefon komórkowy.

Na początku nawet nie rozumiał dokładnie, co się stało, gdy stanął w obliczu całej sytuacji. Utrzymuje bowiem, że najnormalniej w świecie nie zauważył kaczek.

Jeśli mówi prawdę, nie można mówić o intencji, ale o bardzo, bardzo głupim zaniedbaniu. Rosyjska policja zaufała kierowcy i ukarała go grzywną w wysokości 3 500 rubli – 2 400 za odszkodowanie dla państwa i 1 000 za spowodowanie wypadku. To nieco ponad 200 zł.

Rozjechane kaczki. Czy to wystarczająca kara?

Oceńcie sami, czy taka kara jest wystarczająca. Chyba większość z nas stwierdzi, że nie. Pomijając ogromny dramat kaczej rodziny, w jej miejscu mogli być ludzie…

Jeśli jesteście jednymi z osób, które mają problem z uderzeniem irytującej muchy, nie oglądajcie tego nagrania. Pochodzi ono z serwisu społecznościowego vk.com.

Zobacz także:

druga fala koronawirusa łukasz szumowski termin kiedy

Druga fala koronawirusa? Minister Szumowski ujawnił, kiedy to nastąpi

maja plich żona krzysztofa rutkowskiego

Kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego?