w

Znany piłkarz zmarł w wieku 46 lat. Pożegnalne wpisy wyciskają łzy

piotr rocki nie żyje
Fot. YouTube / GKS Tychy

Niesamowita tragedia w świecie piłki nożnej. W nocy z poniedziałku na wtorek w wieku 46 lat zmarł Piotr Rocki, piłkarz wielu klubów Ekstraklasy.

Śmierć potwierdził syn piłkarza, więc informacja niewątpliwie jest prawdziwa.

Były piłkarz był w ciężkim stanie po pęknięciu tętniaka. Był w śpiączce farmakologicznej, a jego funkcje życiowe były sztucznie podtrzymywane.

Kim był Piotr Rocki?

Piotr Rocki karierę piłkarską rozpoczął w 1990 roku od Poloneza Warszawa. Buty na kołku zawiesił niedawno, bowiem jeszcze w sezonie 2017/18 był zawodnikiem Ruchu Radzionków.

Znany jest głównie z występów w Odrze Wodzisław Śląski, ale także z Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Legii Warszawa. Łącznie w polskiej ekstraklasie rozegrał blisko 300 meczów, a także zdobył 44 bramki.

POLECAMY:
Zabawna wpadka ministra sportu. Udzielał wywiadu, aż nagle... VIDEO

Największe sukcesy w karierze Rockiego to Puchar Polski zdobyty z Groclinem w 2007 roku, a także Superpuchar Polski z Legią Warszawa w 2009 roku.

Znany był także z niesamowitych, pomysłowych cieszynek. Przez lata był jednym z najbardziej charakterystycznych, ale także najbardziej lubianych ligowców.

Pożegnania znanych osób wyciskają łzy

Po śmierci wiele znanych osób wzruszającymi wpisami pożegnało się z piłkarzem. Powiedzieć, że środowisko piłkarskie nie może pozbierać się po stracie Rockiego, to nic nie powiedzieć.

Najwięcej łez wyciska jednak pożegnanie syna Piotra Rockiego.

otrute ptaki bielik

Tragiczne wydarzenia. Otruto chronione ptaki, w tym orła bielika

alicja węgorzewska o eutanazji

Alicja Węgorzewska ostro o eutanazji. „Zawsze będę za życiem”