w

Dzik ukradł pierogi dzieciom! Niezwykła akcja policji w Legnicy

Dzik ukradł dzieciom pierogi! Do nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu przy ul. Oświęcimskiej w Legnicy. Interweniowała policja.

dzik ukradł pierogi dzieciom legnica interwencja policji
Fot. Policja / Legnica (nadesłane)

Dzik ukradł pierogi dzieciom! Do tego nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu przy ul. Oświęcimskiej w Legnicy. Zwierzę podeszło do dzieci i zjadło im pierogi z talerza, jednocześnie warcząc.

Dzik ukradł pierogi dzieciom

Nietypowy telefon o dziku biegającym po posesji odebrał dyżurny policji w Legnicy. Natychmiast wysłano na miejsce funkcjonariuszy. Gdy pojawili się na miejscu, podjęli interwencję.

Do sytuacji doszło w pobliżu Przedszkola Miejskiego nr 4 oraz Niepublicznego Przedszkola „Moja Bajka„. Na skwerze przed blokiem mieszkalnym przy ul. Oświęcimskiej (centrum Legnicy) zobaczyli dzika, a obok przerażone sytuacją dzieci.

Interwencja policji

Jak poinformowała młodsza aspirant Jagoda Ekiert z komendy policji w Legnicy, dzik nie zrobił nikomu krzywdy. Zwierzę musiało być miłośnikiem tradycyjnej polskiej kuchni, bo postanowiło poczęstować się pierogami prosto z garnka. Według relacji miał też przy tym groźnie warczeć. Policjanci postanowili zwierzę przegonić.

dzik pierogi kielce policja
Źródło: KPP Legnica

Zdjęcia z tej nietypowej interwencji publikujemy dzięki uprzejmości oficera prasowego legnickiej policji. Mamy oczywiście nadzieję, że dzikowi skradzione danie smakowało.

Źródło: KPP w Legnicy

matura 2020 przeciek przecieki podlaskie podlasie rozprawka wesele elementy fantastyczne

Matura 2020. Czy na Podlasiu doszło do przecieku?

anna powierza newseria

Znana aktorka szokuje. „Bałam się, że nie będzie mnie stać na jedzenie”