w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Zenek Martyniuk zarobił na reklamie Media Markt fortunę! Znamy kwotę

Zenek Martyniuk – ikona disco polo, gatunku, który w ostatnich latach zyskuje drugie życie. Ile Zenek zarobił za udział w reklamie Media Markt?

zenek martyniuk media markt ile zarobił na reklamie disco polo lato z zenkiem
Fot. YouTube / Media Markt

Zenek Martyniuk – ikona disco polo, gatunku, który w ostatnich latach zyskuje drugie życie. Ostatnio muzyk rzadziej koncertuje z powodu epidemii, ale nie narzeka na brak propozycji współpracy. Ile Zenek zarobił za udział w reklamie Media Markt?

Zenek Martyniuk zarobił w 30 sekund… fortunę

Zenek jest obecnie twarzą głośnej kampanii sieci sklepów Media Markt. Kampania pt. „Lato w Zenkiem” to kilka krótkich spotów reklamowych w której twarzą numer jeden jest właśnie Martyniuk. W reklamach nie ma nic nadzwyczajnego i odkrywczego – Zenek stoi z gitarą i śpiewa tyle, ile zdoła w 30 sekund. Jednocześnie zachęca do zakupów w sklepach wspomnianej sieci.

Czemu sklep zatrudnił akurat Zenka? Po pierwsze sieć słynie z nietypowych kampanii reklamowych, do których wszystkich zdążyła przyzwyczaić. Poza tym gwiazdora disco polo zna każdy, nawet jeśli nie słucha tego rodzaju muzyki. Grają go nie tylko w kinach, telewizji, koncertach ale i na weselach. Każdy ma z tym styczność.

Martyniuk w Media Markt – ile zarobił?

Jak dowiedział się popularny dziennik „Super Express”, za tę krótką reklamę Zenek Martyniuk zarobił okrągły milion złotych! Teraz nie sposób nie zrozumieć, że takiej propozycji król disco nie mógł nie przyjąć. Media Markt ustami pracownika od marketingu wypowiedziała się już, czemu wybrała akurat Zenka.

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – zdradziła Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci sklepów.

Gazeta informuje również, że kilka lat temu podobne pieniądze muzyk zarobił na innej kampanii. Teraz z powodu epidemii koronawirusa Martyniuk nie zbiera już takich tłumów na swoich koncertach, więc zarobek pozwoli mu bez wątpienia przetrwać ten trudny czas.

Źródło: Super Express, Radio ZET

kotka bez oczu instagram gwiazda influencer marketing zwierzęta

Kotka bez oczu gwiazdą sieci! Mimo niepełnosprawności pomaga innym

tadeusz rydzyk pge geotermia toruń biznes redemptorysta lux veritatis

Tadeusz Rydzyk znów rusza z biznesem. W tle duże pieniądze