w ,

Były premier trafił do szpitala! Dwa testy potwierdziły COVID19

Były premier zakażony koronawirusem trafił do szpitala. COVID19 potwierdziły u niego dwa odrębne testy. Polityk trafił do szpitala.

silvio berlusconi koronawirus były premier włoch covid19 sars epidemia

Były premier zakażony koronawirusem trafił do szpitala. COVID19 potwierdziły u niego dwa odrębne testy. Polityk trafił do szpitala. Ma ciężkie, obustronne zapaleniem płuc.

Były premier w szpitalu. Złapał koronawirusa

Kolejny znany polityk zakażony koronawirusem. Jego stan jest poważny. Nie tak dawno media informowały, że była premier Ukrainy Julia Tymoszenko ciężko przechodzi infekcję. Chwilę potem zmarł jeden z najbardziej popularnych polityków w Indiach – Pranab Mukherjee. Zakażenie SARS-COV-2 potwierdzono właśnie u byłego premiera Włoch.

POLECAMY:
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Dramatyczny apel [NAGRANIE]

Silvio Berlusconi miał wykonane dwa testy na obecność COVID19 i oba są pozytywne. Wiekowy już, bo 83-letni, kontrowersyjny polityk, leży obecnie w szpitalu. Lekarze przeprowadzają mu obecnie niezbędne badania i myślą o sposobach leczenia. Wiadomo, że ma ciężkie zapalenie płuc.

Silvio Berlusconi ma koronawirusa. Jest w szpitalu z zapaleniem płuc

Silvio Berlusconi przebywa w szpitalu w Mediolanie z obustronnym zapaleniem płuc. Choroba na tym etapie raczej rozwija się. Były premier wczoraj (3 września) dyskutował ze zwolennikami za pomocą komunikatora internetowego. Twierdzi, że czuje się dobrze i wskazuje, że gorączka i ból w płucach ustąpiły.

Berlusconi koronawirusa złapał prawdopodobnie w trakcie urlopu na Sardynii. Po urlopie profilaktycznie izolował się w domu, ale po tym, jak stan zdrowia się pogorszył, trafił do szpitala. W jego wieku można mówić też, że należy do podwyższonej grupy ryzyka i wymaga dodatkowych obserwacji.

Koronawirus nie odpuszcza też naszym politykom

Nie tylko zagraniczni politycy łapią infekcję. Wczoraj pisaliśmy, że koronawirusem SARS-COV-2 zakażona jest wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska z Prawa i Sprawiedliwości. W jej partii chorobę podłapali także Witold Czarnecki, Edward Siarka i Jacek Osuch. W Kancelarii Prezydenta zarazę podłapał Adam Kwiatkowski.

POLECAMY:
Upokorzenie Owsiaka. Przegrał w sądzie z byłą posłanką PIS-u

COVID19 przeszedł również polityk PSL Jan Filip Libicki, jego partyjny kolega Andrzej Grzyb, Ryszard Bober, a nawet Artur Dunin z Koalicji Obywatelskiej.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 691 nowych przypadkach zachorowań na COVID-19 w kraju. Zmarło kolejnych osiem osób. Najwięcej chorych zdiagnozowano w woj. mazowieckim.

Źródło: Wirtualna Polska, RMF FM

nie żyje dziennikarka anna karbowniczak

Nie żyje znana dziennikarka! Potrącił ją samochód. Koledzy w szoku

andrzej krzywy de mono piosenki opole koronawirus brak koncertów

Andrzej Krzywy o Polakach: „Leżą jak te śledzie”; „Nigdy nie byłem żebrakiem”