w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Mateusz Morawiecki na pilnej kwarantannie! „Dowiedziałem się w piątek”

Mateusz Morawiecki na kwarantannie! Szefa rządu odizolowano w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem.

mateusz morawiecki na kwarantannie w kwarantannie koronawirus premier kwarantanna izolacja covid19

Mateusz Morawiecki na kwarantannie! Szefa rządu odizolowano w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem. Informację na ten temat podała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Niedyspozycja premiera nie ma mieć wpływu na prace rządu.

Mateusz Morawiecki na kwarantannie. Jak się czuje?

Obecności COVID-19 u premiera Morawieckiego do tej pory jeszcze nie stwierdzono. Premier aktualnie czeka na wynik pierwszego z przeprowadzonych testów. Drugie badanie ma się odbyć za 2 dni, czyli w czwartek.

Czy rząd podczas niedyspozycji premiera będzie pracował normalnie? Kancelaria Premiera twierdzi, że Mateusz Morawiecki pracuje i przebywa w miejscu, które umożliwia mu podejmowanie decyzji jak i stały kontakt ze współpracownikami.

Premier udał się na kwarantannę zgodnie z procedurami. Prowadzi posiedzenie Rady Ministrów, jest w miejscu, gdzie może wykonywać obowiązki służbowe – powiedział na antenie TVN24 rzecznik rządu Piotr Müller.

Gdzie przebywa premier? Jak wyglądają procedury?

Nieoficjalne informacje płynące z mediów mówią nam, że premier Morawiecki na kwarantannie przebywa w budynku przy ulicy Parkowej w Warszawie. Jest to wcześniej już przygotowanie pomieszczenie na wypadek zakażenia głowy rządu. Dlatego dzięki temu może pracować i ewentualne zakażenie nie wpłynie na decyzje i prace resortów.

Szanowni Państwo, dowiedziałem się że w ubiegły piątek miałem kontakt z osobą, która przeszła pozytywny test na COVID-19. W związku z tym i zasadami sanitarnymi udaję się na kwarantannę. Jestem w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami, rząd pracuje normalnie, Rada Ministrów odbędzie się, tak jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w formule wideokonferencji. Życzę wszystkim zdrowia, uważajmy na siebie i na swoich bliskich. Stosujmy się również do zasad, czyli dezynfekcja, dystans i maseczki. Serdecznie pozdrawiam – mówi Mateusz Morawiecki na nagraniu udostępnionym na Facebooku.

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronach Kancelarii Premiera, o wszelkich dalszych działaniach dotyczących Prezesa Rady będzie decydował lekarz oraz Państwowa Inspekcja Sanitarna.

We wtorek resort zdrowia poinformował o 5 068 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Najwięcej zakaże – aż 898 – było w Małopolsce. Zmarło też 63 chorych.

Źródło: RMF FM, Radio ZET, Facebook

papamobile na wodór papież franciszek watykan toyota mirai bezemisyjna

Papamobile na wodór. Papież Franciszek będzie się nieźle woził

ważyła 300 kg skuteczne odchudzanie efekt jojo jak schudnąć

Ważyła 300 kg, schudła o połowę! Niesamowite, jak teraz wygląda