w ,

Kim jest Natalia Lieber, uczestniczka programu Love Island?

Kim jest Natalia Lieber, uczestniczka programu „Love Island 2. Wyspa Miłości”? Co wiemy o jednej z barwniejszych postaci tego sezonu?

natalia lieber love island 2 kim jest uczestnicy wyspa miłości sezon 2
Fot. Natalia Lieber Instagram

Kim jest Natalia Lieber, uczestniczka programu „Love Island 2. Wyspa Miłości”? Według oficjalnych informacji ma 23 lata i pochodzi z Oświęcimia. Jednak od kilku lat mieszka w Warszawie.

Kim jest Natalia Lieber z Love Island 2?

23-letnia uczestniczka drugiego sezonu „Wyspy Miłości” to jedna z barwniejszych postaci. Studiowała dziennikarstwo, a teraz rozpoczyna studia magisterskie na kierunku zarządzanie socjologią biznesu i mediów.

POLECAMY:
Kim jest Michał Dryja, uczestnik drugiego sezonu Love Island. Wyspa Miłości?

Prywatnie kocha wszelkie wyzwania i przygody. Stara się korzystać z życia i czerpać z niego co najlepsze pełnymi garściami. Jej główne dwa motta życiowe to: „Żyj chwilą” oraz „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. To najlepiej oddaje to, kim jest Natalia Lieber i jakie jej jej podejście do otaczającego ją świata.

Natalia z Love Island 2. Kim jest? To imprezowiczka z krwi i kości

Natalia Lieber kocha imprezować, a z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi nie ma w ogóle problemu. Jest przebojowa, ale mimo to mówi o sobie, że jest osobą nieśmiałą. Oceniając swój wygląd i charakter w skali od 1 do 10, sama przyznaje sobie tylko ocenę 6.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Łódeczka, słoneczko 🌴 @tobermichal dzieki za 📸 jesteś spoko ________________________ #girl#polishgirl#smile#summer

Post udostępniony przez NATALIA LOVE ISLAND POLSAT⚡️🌴 (@natalialauralieber)

Zainteresowania? Głównie gotowanie i czytanie (oczywiście poza imprezami). Interesują ją ciekawostki na tematy motoryzacyjne. Poza tym podziwia tatuaże. Jeden nawet ma na dłoni (Hello Kitty z bronią) i uważa go za największą porażkę. Twierdzi, że przez to jest wyjątkowa, bo nikt tak ohydnego tatuażu chyba nie ma.

Mężczyzna życia? Na pewno dusza towarzystwa

Jej mężczyzna marzeń powinien być „duszą towarzystwa”. Oczekuje od niego jednak czułości, kiedy trzeba. Z góry sprecyzowanego typu faceta nie ma, ale preferuje niebieskookich blondynów. z tatuażami.

Nie marzę o idealnym księciu z bajki. To, co powinno charakteryzować mojego wymarzonego partnera, to na pewno szczerość, bo nie lubię żyć w niepewności – twierdzi uczestniczka Love Island 2. W programie Natalia Lieber szuka przede wszystkim świetnej zabawy.

POLECAMY:
Kim jest Mikołaj Cieśla, uczestnik programu Love Island 2?

To nie jej pierwszy występ w telewizji. Brała już udział w 4. edycji programu „Projekt Lady”. Jak sama przyznała, nie był to dobry pomysł. Jak sama żartuje, chciała zostać damą, ale niestety trzeba się nią urodzić. Mimo to, zdaniem internautów, Natalia Lieber będzie w czołówce najpopularniejszych postaci na Wyspie Miłości.

Źródło: Instagram, Pudelek

przemysław czarnek nowy minister sprawiedliwości ziobro dymisja kim jest rząd mniejszościowy rozpad koalicji

Przemysław Czarnek nowym ministrem sprawiedliwości? Ziobro do dymisji

agata załęcka mąż instagram wiek dzieci

Agata Załęcka: Oduczyłam się zbieractwa. Gromadzić należy tylko wspomnienia