w ,

Mariusz Pudzianowski z obietnicą. „Momentami będzie hadkorowo”

Mariusz Pudzianowski bierze udział w nowym programie telewizyjnym emitowanym na TVP2 – „Anything Goes. Ale Jazda!”.

mariusz pudzianowski anything goes ale jazda tvp instagram wiek transport
Fot. Instagram / @pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski bierze udział w nowym programie telewizyjnym emitowanym na TVP2 „Anything Goes. Ale Jazda!”. Tłumaczy, że jego formuła jest bardzo specyficzna i dlatego z pewnością nie każdy dobrze się w niej odnajdzie.

Mariusz Pudzianowski w nowym programie. Będzie jazda?

Gwiazdy mają za zadanie rozbawić publiczność oraz widzów przed telewizorami. W konsekwencji muszą wykazać się kreatywnością, ale także sporym poczuciem humoru. Strongman zaznacza, że na planie produkcji czuje się bardzo komfortowo, ponieważ do życia podchodzi z dystansem i nie boi się nowych wyzwań.

W „Anything Goes. Ale Jazda!” (TVP) osoby rozpoznawalne śpiewają, tańczą i wykonują skecze. Cechą charakterystyczną projektu jest „krzywa scena”. Program realizowany jest na planie pochylonym pod kątem 22,5 stopni. Zawodnik MMA cieszy się, że mógł wziąć udział w przedsięwzięciu. Zaznacza, że nie brakuje w nim niespodzianek i zwrotów akcji.

– Trudno mi stwierdzić, czy zaskoczę widzów, ponieważ program opiera się na ciągłej zabawie i jest sporym wyzwaniem, więc wszystko będzie okazywać się w trakcie i na żywo. Pokażemy dużo ciekawych i przyjemnych rzeczy – mówi Mariusz Pudzianowski.

W „Anything Goes. Ale Jazda” momentami będzie hardkorowo

Tłumaczy, że jedną z największych zalet programu jest jego autentyczność i szczerość. Uczestnicy starają się dostarczyć widzom rozrywki, a przy tym sami bardzo dobrze się bawią. To sprawia, że show przyjemnie się ogląda. Strongman zaznacza, że jednak nie wszystkie zadania są łatwe, niektóre wymagają sporych umiejętności i dobrej kondycji fizycznej.

– Tu nic nie jest wyreżyserowane, więc wszystko robimy spontanicznie. Dobrze jest się pobawić, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy, bo momentami będzie hardkorowo – tłumaczy.

Chociaż Mariusz Pudzianowski od razu poczuł klimat programu, przyznaje, że nie dla każdego będzie to tak samo oczywiste. Jego zdaniem decydujące jest w tym wypadku usposobienie i podejście do rzeczywistości. Z mediami radzi sobie dobrze.

– Jest to program, w którym trzeba mieć do siebie spory dystans. Jeżeli ktoś jest sztywny i brak mu poczucia humoru, to będzie mu trudno się tu odnaleźć. Ja zawsze miałem do siebie dystans, podchodzę do tego na luzie i bawię się – zaznacza.

toyoga aygo jbl edition 2020 nowa odsłona

Toyota Aygo JBL Edition. Nowa odsłona miejskiego auta

10 najpiękniejszych i najbardziej stylowych kabrioletów w historii monza shelby alfa romeo toyota

10 najpiękniejszych i najbardziej stylowych kabrioletów w historii