w ,

Piotr Zgorzelski (PSL) zarażał w Polsacie. Wyciekło NAGRANIE ze studia

Piotr Zgorzelski z PSL, wicemarszałek Sejmu mając koronawirusa zakażał inne osoby. Na fragmencie nagrania ze studia Polsat News widać, że poseł mocno kaszle.

piotr zgorzelski psl koronawirus covid polsat news nagranie ze studia kaszel
Fot. Polsat News / screenshot

Piotr Zgorzelski z PSL, wicemarszałek Sejmu mając koronawirusa zakażał inne osoby. Na fragmencie nagrania ze studia Polsat News widać, że poseł mocno kaszle. Obok niego siedziało kilka osób, w tym redaktor prowadzący program.

Piotr Zgorzelski z PSL ma koronawirusa. Wyciekło nagranie

Szacun dla ludzi z Sanepidu, dla służby zdrowia. Nie lekceważmy nawet najmniej podejrzanych objawów, takich, jakie ja miałem w czwartek wieczorem – powiedział wicemarszałek Piotr Zgorzelski. Polityk jest zakażony koronawirusem, ale chorobę przechodzi łagodnie.

Dziękować Bogu, że ten test zrobiłem, bo gdyby nie to chodziłbym po Sejmie i radośnie zarażałbym nie mając świadomości, że jestem bezobjawowym zarażaczem – stwierdził polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Osoby z otoczenia posła na kwarantannie

W związku z zakażeniem posła Zgorzelskiego na kwarantannę natychmiast udał się marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Polityk widział się z zakażonym w czwartek. Moment, w którym poseł naraził inne osoby widać na nagraniu z telewizji Polsat News. W audycji brało udział kilka osób, poseł PSL kaszlał i wyraźnie coś było z nim nie tak.

To rzeczywiście bardzo ciekawe zdarzenie, które pokazuje, że politycy nie stosują się do obostrzeń i nie trzymają dystansu. Jednocześnie dużo o tym mówią w telewizji w kierunku zwykłych obywateli. To szczególnie dziwne, kiedy w Polsce mamy rekordy zakażeń i nic nie zapowiada, by miało się w tym temacie coś polepszyć.

Nie da się tez ukryć, że koronawirus zaatakował już na dobre parlament. Czołowi politycy obozu rządzącego, ale nie tylko, wylądowali na kwarantannach.

Źródło: Twitter, Polsat News

epidemia sztab kryzysowy rekord zachorowań respiratory brak wolnych łóżek

Epidemia. Rząd zwołuje sztab kryzysowy. „Dramat na horyzoncie”

carstyle shiny garage ceny asortyment

Znakomite produkty Shiny Garage w konkurencyjnych cenach. Carstyle poszerza asortyment!