w ,

Andrzej Duda o stanie swojego zdrowia. „Jestem chory, chciałem przeprosić”

Andrzej Duda opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym ujawnia prawdę o stanie swojego zdrowia. – Czuję się dobrze, ale wyniki są jednoznaczne – mówi prezydent.

andrzej duda ma koronawirusa nagranie twitter
Fot. Twitter

Andrzej Duda opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym ujawnia prawdę o stanie swojego zdrowia. – Czuję się dobrze, ale wyniki są jednoznaczne – mówi prezydent.

Andrzej Duda ma koronawirusa, zamieścił nagranie

Najbliższe dni spędzę w samoizolacji z żoną. Jestem w pełni sił, będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu – mówi na nagraniu głowa państwa. – Chciałem przeprosić wszystkich tych, którzy mieli ze mną kontakt i są narażeni na procedury i kwarantannę – kontynuował Andrzej Duda.

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał z kolei w sobotę rano minister Błażej Spychalski.

DUDA O ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM. NAGRANIE

Prezydent miał styczność z wieloma osobami

Nieoficjalne doniesienia, jakie się pojawiają, mówią, że prezydent mógł zarazić się od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Rzecznik SOP tych informacji jednak nie potwierdził. Ponadto prezydent Andrzej Duda miał styczność z wieloma innymi osobami podczas wizytacji na Stadionie Narodowym, gdzie rząd buduje szpital polowy.

Duda przebywał tam w towarzystwie kilkudziesięciu osób. Wśród nich był Michał Dworczyk, jak i sam koordynator budowy szpitala tymczasowego na tym obiekcie sportowym. Tego samego dnia głowa państwa widziała się w Pałacu Prezydenckim z mistrzynią tenisa Igą Świątek.

Głowie państwa odpowiedziała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Zdrowia Panie Prezydencie życzę, Panu i bliskim, ale przede wszystkim tym, którzy ciężko przechodzą COVID-19. I proszę zabrać głos w obronie kobiet, mężczyzn i rodzin, za których wczoraj wyboru dokonali inni! – napisała pod nagraniem Dudy.

Czerwona strefa w całej Polsce

24 października Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych 13 628 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia.Od dziś w całej Polsce obowiązują zasady strefy czerwonej.

Obowiązują nowe obostrzenia dotyczące głównie seniorów i młodzieży. Ograniczenia dotyczą również obszarów edukacji, kultury i sportu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej publikacji. Zawiera ona wszystkie aktualne wytyczne.

POLECAMY:
Nowe obostrzenia, czerwona strefa w całej Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć

Źródło: WP, Twitter

młodzi wracają do rodziców długi bik biuro informacji kredytowej zaległości epidemia koronawirusa

Epidemia spowodowała, że młodzi ludzie wrócili na garnuszek rodziców

lockdown w polsce od piątku nowe obostrzenia przymusowe szczepienia na koronawirusa

Grozi nam pełny lockdown? Rząd: „Wyjście tylko do pracy lub sklepu”