w ,

Andrzej Duda o stanie swejego zdrowia. „Jestem chory, chciałem przeprosić”

Andrzej Duda opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym ujawnia prawdę o stanie swojego zdrowia. – Czuję się dobrze, ale wyniki są jednoznaczne – mówi prezydent.

andrzej duda ma koronawirusa nagranie twitter
Fot. Twitter

Andrzej Duda opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym ujawnia prawdę o stanie swojego zdrowia. – Czuję się dobrze, ale wyniki są jednoznaczne – mówi prezydent.

Andrzej Duda ma koronawirusa, zamieścił nagranie

Najbliższe dni spędzę w samoizolacji z żoną. Jestem w pełni sił, będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu – mówi na nagraniu głowa państwa. – Chciałem przeprosić wszystkich tych, którzy mieli ze mną kontakt i są narażeni na procedury i kwarantannę – kontynuował Andrzej Duda.

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał z kolei w sobotę rano minister Błażej Spychalski.

DUDA O ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM. NAGRANIE

Prezydent miał styczność z wieloma osobami

Nieoficjalne doniesienia, jakie się pojawiają, mówią, że prezydent mógł zarazić się od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Rzecznik SOP tych informacji jednak nie potwierdził. Ponadto prezydent Andrzej Duda miał styczność z wieloma innymi osobami podczas wizytacji na Stadionie Narodowym, gdzie rząd buduje szpital polowy.

Duda przebywał tam w towarzystwie kilkudziesięciu osób. Wśród nich był Michał Dworczyk, jak i sam koordynator budowy szpitala tymczasowego na tym obiekcie sportowym. Tego samego dnia głowa państwa widziała się w Pałacu Prezydenckim z mistrzynią tenisa Igą Świątek.

Głowie państwa odpowiedziała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Zdrowia Panie Prezydencie życzę, Panu i bliskim, ale przede wszystkim tym, którzy ciężko przechodzą COVID-19. I proszę zabrać głos w obronie kobiet, mężczyzn i rodzin, za których wczoraj wyboru dokonali inni! – napisała pod nagraniem Dudy.

Czerwona strefa w całej Polsce

24 października Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych 13 628 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia.Od dziś w całej Polsce obowiązują zasady strefy czerwonej.

Obowiązują nowe obostrzenia dotyczące głównie seniorów i młodzieży. Ograniczenia dotyczą również obszarów edukacji, kultury i sportu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej publikacji. Zawiera ona wszystkie aktualne wytyczne.

POPULARNE
Nowe obostrzenia, czerwona strefa w całej Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć

Źródło: WP, Twitter

Co myślisz?

młodzi wracają do rodziców długi bik biuro informacji kredytowej zaległości epidemia koronawirusa

Epidemia spowodowała, że młodzi ludzie wrócili na garnuszek rodziców

jarosław kaczyński słabnie przyszłość pis prezes prawa i sprawiedliwości zdrowie kolano polityczna emerytura

Jarosław Kaczyński cierpi i słabnie? „To widać gołym okiem”