w ,

Tomasz Jacyków o szczepionce na COVID. „Uratować nas może tylko…”

Znany w Polsce stylista i celebryta powiedział, co myśli o koronawirusie. Ujawnił też, czy zdecyduje się zaszczepić i co nas uratuje.

tomasz jacyków koronawirus epidemia szczepionka covid
Fot. Newseria

Tomasz Jacyków to niekwestionowana gwiazda telewizji i znany stylista. Często jednak wypowiada się na odmienne tematy. Tym razem postanowił poruszyć kwestie związane z epidemią koronawirusa oraz szczepieniami.

Tomasz Jacyków: „Pieniądz rządzi światem”

Czy celebryta zaszczepi się przeciwko koronawirusowi? Jak stwierdził, jest obecnie na etapie przyglądania się sprawie i zastanawianie się. Nie ukrywa, że widzi, że to co się obecnie dzieje to źródło ogromnego stresu i nerwów dla wszystkich. Powodem są między innymi całkiem sprzeczne doniesienia, jakie docierają do ludzi z mediów i z ust polityków.

Zdaniem stylisty najważniejszą rzeczą, jaką Polacy powinni teraz zrobić, to całkowicie odgrodzić się, odseparować od szumu, który na ten temat powstał. Należy też zachować względny spokój i zdrowy rozsądek, jeśli już musimy oglądać telewizję czy korzystać z mediów.

Wokół tematu koronawirusa jak i szczepień przeciwko COVID19 zdaniem stylisty narosło już tak wiele najróżniejszych opinii, że nie wiadomo, co jest prawdą, a co fałszem. Postawił więc na dystans i przeczekanie. Potem okaże się, czy szczepionka rzeczywiście coś daje i czy jest dla nas wszystkich bezpieczna.

„Tylko spokój nas uratuje”

– Moja kolejka do szczepienia będzie mniej więcej za pięć lat. Mam czas na zastanowienie, na zobaczenie, jak to działa. Na razie nie mam zdania. Kompletnie nie wiem, jak to będzie
mówił pytany przez agencję informacyjną. Zdaniem Jacykowa to, co bardziej nam zagraża, to pośpiech w życiu, chaos i brak wiedzy.

Celebryta przyznaje, że obserwuje to, co się dzieje wokół szczepionki. Zauważa głównie to, że pieniądze rządzą światem i że to dla wielu jest ważniejsze niż dobro ludzi i przywrócenie gospodarki do życia.

Należy oczywiście zachować wszelkie możliwe środki ostrożności, gdy jesteśmy poza domem. Ale nie ma co przesadzać.

Nikt nic nie wie. Ja też nic nie wiem i słucham opinii. Słyszę o kosmitach, o teoriach spiskowych, o karze boskiej. Wszystko jest wrzucane do jednego worka, absolutny kocioł. Tylko spokój może nas uratować. Możemy się ustawić w roli obserwatora i czekać z godnością – stwierdził Tomasz Jacyków.

Warto wspomnieć, że bardziej zdecydowana w osądach jest np. Edyta Górniak, która twierdzi, że epidemii w ogóle nie ma.

opony zimowe letnie jakie kupić sklep internetowy oponeo

Opony zimowe. Czy warto kupić je w sklepie internetowym?

dieta indywidualna czy warto opinie zalety wady przykłady online catering

Dieta indywidualna. Dlaczego warto ją stosować?