w

Joe Biden prawie spadł ze schodów. WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE

Prezydent USA Joe Biden podczas wchodzenia do Air Force One kilka razy upadł. Mało brakowało! Ujawniono przyczyny zdarzenia.

joe biden potknął się upadek na schodach air force one
Fot. Twitter

Joe Biden prawie spadł ze schodów podczas wchodzenia do samolotu Air Force One. 78-letni amerykański prezydent potknął się na schodach prowadzących do samolotu dwukrotnie. Po jednym z upadków nie mógł się podnieść.

Joe Biden prawie spadł ze schodów. Wchodził do Air Force One

To mogło się dla prezydenta USA źle skończyć. Joe Biden wchodził do prezydenckiego samolotu Air Force One. Pierwszy raz potknął się gdzieś w połowie schodów prowadzących na pokład. Podniósł się, po czym znów upadł. Za drugim razem miał problem ze wstaniem. Udało się to dopiero po dłuższej chwili.

Rzeczniczka Białego Domu Karine Jean-Pierre krótko po zdarzeniu poinformowała media, że prezydent Biden „ma się w stu procentach dobrze„. Podała też zaskakujący powód zdarzenia. Jej zdaniem prezydenta… zdmuchnął silny wiatr. Niestety na nagraniu widać coś innego.

Czy rzeczywiście wiatr spowodował upadek prezydenta? Od dawna mówi się, że Joe Biden jest wątpliwej kondycji fizycznej. Zdarza mu się też często zapominać treści przemówień czy nazwisk.

ZOBACZ NAGRANIE

Źródło: Twitter

tadeusz rydzyk przed sądem lux veritatis watchdog polska

Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie. Ujawniono treść dokumentu

lockdown wiosna 2021 policja wojsko na ulicach jackowski obostrzenia

Lockdown totalny i siłowe rozwiązania? Doradca premiera: „Sugeruję wojsko”