w

Paulla szczerze o Krzysztofie Krawczyku. „Musiałabym być niepoważna…”

Wspomnienie Paulli o wielkim piosenkarzu wyciska łzy. Jak twierdzi, bardzo go ceniła. Głównie za bijącą z niego skromność.

paulla to co dal nam świat krzysztof krawczyk instagram wiek dzieci
Fot. Newseria

Wielu z nas pamięta moment, w którym media podały smutną informację o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Większość celebrytów i piosenkarzy natychmiast na swoich profilach w social media żegnało się z nim i dzieliło swoimi wspomnieniami.

Paulla wspomina swoje spotkanie z Krzysztofem Krawczykiem. „Proludzki, normalny, ciepły”

Wspomnienie Paulli o wielkim piosenkarzu wyciska łzy. Jak twierdzi, bardzo go ceniła. Głównie za bijącą z niego skromność. Wokalistka oddała hołd Krzysztofowi Krawczykowi własną wersją utworu „To co dał nam świat”. Czy się udało? Ocenią fani, bo to był przede wszystkim ich pomysł.

Profil Paulli na Facebooku został zasypany komentarzami fanów z prośbą o nagranie specjalnie dla Krawczyka jakiejś piosenki. Wsłuchując się w ich głosy postanowiła wziąć sobie je do serca i uczynić to, czego oczekiwali.

– Z panem Krzysztofem poznaliśmy się kilka lat temu. Podeszłam do niego, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie. Powiedział, że często nuci moją piosenkę. To była bardzo przyjemna rozmowa, która trwała około 15 minut. Potem spotykaliśmy się z podczas różnych festiwali czy koncertów – wspomina Paulla.

Swoją miłością do muzyki Krzysztofa Krawczyka zaraziła ją matka. Nie było to trudne, bo Paulla od najmłodszych lat nie za bardzo lubiła dziecięce utwory. Preferowała za to przepełnione emocjami piosenki, a takich w repertuarze Krawczyka nie brakowało.

Piosenkarka o artystach: „Im mniej znaczysz, tym więcej zadzierasz głowę”

– Artyści powinni się od niego uczyć pokory. W show biznesie jest tak, że im mniej znaczysz, tym wyżej zadzierasz głowę. To, że jesteśmy artystami, nie czyni nas lepszymi ludźmi. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Pozostałym artystom oraz sobie życzyłabym tego, żeby pod względem pokory naśladować Krzysztofa Krawczyka – tłumaczy Paulla.

Śmierć piosenkarza bardzo przeżyli wszyscy – zarówno zwykli fani, jak i artyści. Zdaniem Paulli śpiewanie piosenek Krawczyka jest jak mierzenie się z górą lodową.

POLECAMY:
Ostatnie słowa Krawczyka przed śmiercią. Żona zapamięta je do końca życia

– Musiałabym być niepoważna, żeby iść na takie starcie. Z góry jestem skazana na przegraną. Nagrałam moją wersję piosenki w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Moja wersja nie jest ani lepsza, ani gorsza. Tak chciałabym zaśpiewać jemu – wyznaje zasmucona piosenkarka. Czy utwór będzie hitem? Nie wiemy, ale warto posłuchać.

Paulla – „To co dał nam świat” w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi – zobacz teledysk

Źródło: Newseria, YouTube

andrzej duda zaszczepiony moderna pałac prezydencki szczepienia obowiązkowe

Karetka pod Pałacem Prezydenckim! Medycy przyjechali do Andrzeja Dudy

andrzej sośnierz klub pis szramka ścigaj polskie sprawy

Poseł odchodzi z klubu PiS i ostro krytykuje rząd. „Zrobiło się obrzydliwie”