w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Karetka pod Pałacem Prezydenckim! Medycy przyjechali do Andrzeja Dudy

W poniedziałek, 26 kwietnia, przed Pałacem Prezydenckim pojawiła się karetka pogotowia. Medycy w środku transportowali specjalne lodówki.

andrzej duda zaszczepiony moderna pałac prezydencki szczepienia obowiązkowe

Karetka pogotowia pojawiła się pod Pałacem Prezydenckim w poniedziałek 26 kwietnia br. Znajdujący się w środku medycy transportowali specjalne lodówki. Wiemy już, co się stało. Elektorat prezydenta był przez chwilę w strachu.

Karetka pod Pałacem Prezydenckim. Medycy odwiedzili Dudę

Prezydent Andrzej Duda – jak już wiemy – ostatnio zmienił zdanie na temat szczepień na COVID-19. Jeszcze w trakcie kampanii prezydenckiej twierdził, że nie zamierza się szczepić. Nie był też za obowiązkowymi szczepieniami. Coś się jednak zmieniło.

Od dawna wiemy, że prezydent jest przepełniony strachem przed igłami. W poniedziałek pod Pałac Prezydencki podjechała karetka. W środku medycy, którzy wnieśli do pałacu specjalne lodówki. Co w nich było? Świeża dostawa preparatu na koronawirusa.

Głowa państwa – można to już oficjalnie powiedzieć – 26 kwietnia zaszczepiła się przeciw COVID-19. Wraz z nim jego małżonka Agata Kornhauser-Duda. Parze prezydenckiej nic nie jest, humory dopisują.

Andrzej Duda zaszczepiony przeciw COVID-19

Jak podały media, cały proces przebiegł zgodnie z planem i bez żadnych kłopotów. Ambulans przywiózł do Pałacu Prezydenckiego preparat firmy Moderna. Dawki były transportowane w specjalnych lodówkach.

Niektórzy uważają, że prezydentowi dano tym samym szczególne uprawnienia. Jak wiadomo, przepisy dotyczące szczepienia w miejscu pracy wejdą w życie dopiero za jakiś czas. To jest jednak głowa państwa, więc nie ma z czego robić zarzutu. Dziś liczy się to, aby jak najwięcej osób przyjęło preparat – bez względu na stanowisko.

POLECAMY:
Premier Morawiecki o całkowitym otwarciu gospodarki. Podał oficjalną datę

Kilka dni temu swoją dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi przyjął premier Mateusz Morawiecki. On i jego żona otrzymali preparat firmy AstraZenecą. Do zaszczepienia doszło na Stadionie Narodowym, gdzie obecnie jest szpital tymczasowy.

Źródło: Fakt

emerytura honorowa 2021 wniosek dla kogo 90 latek stulatek

4000 zł dodatku do emerytury. ZUS właśnie ujawnił, kto go dostanie

paulla to co dal nam świat krzysztof krawczyk instagram wiek dzieci

Paulla szczerze o Krzysztofie Krawczyku. „Musiałabym być niepoważna…”