w

Komorowski podjął decyzję. Tego się chyba nikt nie spodziewał. „Jestem rozdarty…”

Były prezydent Bronisław Komorowski podjął chyba najważniejszą decyzję w swoim życiu. Czy to ma szansę się udać?

bronislaw komorowski osiągnięcia życiorys powrót do polityki
Fot. YouTube / Radio ZET (screen)

Były prezydent Bronisław Komorowski podjął chyba najważniejszą decyzję w swoim życiu. Mało kto z jego otoczenia politycznego się takiego obrotu spraw spodziewał. Wszyscy są zaskoczeni!

Bronisław Komorowski zrobi to. Nikt się tego nie spodziewał

Polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotr Zgorzelski poinformował na antenie Polsat News, że rozmowy z byłym prezydentem RP w sprawie jego decyzji mają się rozpocząć jeszcze w majówkę. Komorowski podobno ma poważne zamiary. Wkrótce mają rozpocząć się intensywne rozmowy na temat potencjalnego sposobu na „wypełnienie treścią centrum sceny politycznej”.

Będziemy rozmawiać bardzo długo. Spotkamy się wśród osób, którym bliskie są wartości chadeckie, wspólnota, patriotyzm niewykluczający Unii Europejskiej, a także szacunek dla chrześcijańskiej tradycji – powiedział Zgorzelski z PSL. Wygląda na to, że była głowa państwa ma bardzo poważne plany powrotu do polityki i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

„Jestem tu rozdarty. Serce ciągnie do…”

W połowie kwietnia 2021 roku Bronisław Komorowski w rozmowie z dziennikarzami portalu Gazeta.pl był pytany o to, na kogo by dziś głosował, gdyby odbyły się wybory. Stwierdził, że na opozycję. Serce mu podpowiada, aby głosować na Platformę Obywatelską, czyli partię, z której się wywodzi.

Jestem tu rozdarty. Serce ciągnie do tego, żeby głosować na PO, rozum i myśl o tym, że trzeba pokonać PiS, skłania mnie do myślenia o tym, czy nie trzeba poprzeć ugrupowania na prawo od Platformy Obywatelskiej – zaskoczył były prezydent Bronisław Komorowski.

POLECAMY:
Bronisław Komorowski przewieziony karetką do Warszawy! Walczy z koronawirusem

Komorowski dostał od PSL zaproszenie, aby wspólnie w Święto Flagi złożyć kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. To ma być pierwsze wydarzenie, które zapoczątkuje szerokie rozmowy na temat utworzenia nowej, konserwatywnej formacji na polskiej scenie politycznej.

Źródło: Gazeta, TVP Info

agnieszka radwańska instagram jakub syn partner mąż kariera

Agnieszka Radwańska zdecydowała. Fani będą załamani. „Nie żałuję”

astrazeneca dania konferencja upadek agencja leków Tanja Erichsen

AstraZeneca. Dramatyczne nagranie! Szefowa agencji leków upadła na konferencji