w ,

Jakie funkcje powinna spełniać nowoczesna myjnia samochodowa?

Myjnie samoobsługowe w postaci otwartych lub zamkniętych boksów są coraz powszechniejsze. Czym się charakteryzują?

myjnia samochodowa modułowa dlaczego warto korzystać

Myjnie samoobsługowe w postaci otwartych lub zamkniętych boksów są coraz powszechniejsze. Ich użytkowanie kosztuje znacznie mniej niż w przypadku tradycyjnej myjni samochodowej i oczywiście jest dużo wygodniejsze niż samodzielne mycie auta.

Warto zastanowić się nad tym, jak powinna wyglądać nowoczesna myjnia samochodowa i dlaczego niektórzy uważają otwarcie takiego biznesu za opłacalną inwestycję.

Co to oznacza: myjnia modułowa wysokiej jakości

Wszyscy już wiemy, że klasyczna myjnia powinna być dobrze zlokalizowana, dysponować wysokiej jakości środkami czyszczącymi, a dodatkowo koszt jej usług powinien być dostępny dla klientów. A co z myjniami modułowymi?

Przede wszystkim, powinny pozwalać na szybkie umycie samochodu, a także gwarantować jakościowe usunięcie nawet największych i głębokich zanieczyszczeń. Myjnia tego typu powinna być ponadto łatwa w korzystaniu i obsłudze, a wykorzystywane na niej środki czyszczące powinny spełniać wymóg bycia przyjaznymi dla środowiska.

Modułowa myjnia samochodowa może mieć dowolną powierzchnię i być przeznaczona do mycia jednego lub od razu kilku samochodów. W dużych myjniach mogą być także zorganizowane dodatkowe pomieszczenia sanitarne dla kierowców, strefy wypoczynku itp. Po opłaceniu usługi właściciel samochodu uruchamia stanowisko myjące w zależności od swoich potrzeb.

Rozwiązania, które czynią myjnię samochodową naprawdę efektywnym rozwiązaniem

Modułowe technologie w połączeniu z innowacyjnymi urządzeniami, przeznaczonymi do czyszczenia i mycia samochodów, pozwalają na stworzenie wysokiej jakości myjek, które mogą posiadać:

  • Dodatkowe pomieszczenie do suszenia samochodów;
  • Miejsce do mycia podwozia samochodu oraz kół (w tym celu wykorzystywane są myjki wysokociśnieniowe);
  • Strefę do polerowania i woskowania samochodu itp.

Zaletą myjni modułowych jest to, że do ich obsługi nie trzeba zatrudniać dużej liczby personelu: mycia samochodów dokonują sami kierowcy. Nowoczesne myjnie pozwalają dokonywać:

  • Mycia podstawowego (trwającego maksymalnie 1 minutę), pozwalającego usunąć zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni samochodu;
  • Mycia za pomocą piany mydlanej;
  • Mycia wodą, pozwalającego usunąć większą część zanieczyszczeń;
  • Polerowania samochodu i jego suszenia;
  • Odkurzania wnętrza samochodu.

Myjnie modułowe: opłacalna inwestycja

Modulex, jako producent myjni samochodowych zbudowanych z elementów modułowych, oferuje klientom nie tylko wygodne, ale i naprawdę tanie rozwiązania. Wielkość myjni może być dowolny, gdyż istnieje możliwość łączenia modułów za pomocą uszczelniacza poliuretanowego lub łączników śrubowych. Uważa się, że opłacalność zakupu myjni samochodowej w celu dalszej sprzedaży jej usług znajduje się na poziomie 35-40%, a wydane na budowę koszty mogą się zwrócić w ciągu 1-3 lat.

POLECAMY:
Liczba samochodów elektrycznych szybko rośnie. Co z ubezpieczeniem?

Modułowe myjnie Modulex posiadają także systemy dostarczania zimnej i ciepłej wody, systemy wentylacji, jak również nowoczesne wyposażenie, w tym: aparaty wysokociśnieniowe Star Jet AR 200, odkurzacze, sprężarki oraz opryskiwacze.

Ze względu na funkcjonalność, przystępną cenę oraz wygodę montażu i użytkowania myjnie modułowe Modulex są naprawdę opłacalną inwestycją.

Co myślisz?

sprzedaż samochodu auto na sprzedaż odszkodowanie szkoda komunikacyjna auto po wypadku powypadkowe

Sprzedaż samochodu. Planujesz? Uważaj, bo wpadniesz w kłopoty!

dłużnicy raport bik za darmo krajowy rejestr dłużników komornik licytacja postępowanie umorzenie wierzytelności licytacje komornicze ile komornik może zabrać z pensji

Dłużnicy będą załamani. Idą ogromne zmiany, nikt się nie ukryje