w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Magda Gessler w ciąży! Fotografia z brzuszkiem krąży po sieci, fani wzruszeni

W sieci krąży udostępnione przez Gessler zdjęcie, na którym widać u gwiazdy TVN ciążowy brzuszek. Fani są wzruszeni!

magda gessler w ciąży stare zdjęcia instagram kozerawski mąż ślub
Fot. Instagram / magdagessler_official (screen)

Magda Gessler jest aktualnie niezwykle spełniona restauratorką, ale prywatnie również bardzo zakochaną i równie szczęśliwą żoną Waldemara Kozerawskiego. W sieci krąży udostępnione przez Gessler zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek.

Magda Gessler w ciąży. To zdjęcie podbija internet

Mało kto pamięta historię Magdy Gessler, bo skupiamy się raczej na jej obecnych dokonaniach związanych z gastronomią i ratowaniem restauracji na terenie całego kraju. Warto jednak wspomnieć, że restauratorka była zamężna już dwa razy.

Fani Gessler są w tej chwili w ekstazie i pełni wzruszenia. Intensywnie komentują wrzucone ostatnio przez gwiazdę TVN zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Ależ wygląd i gracja! I prawie 40 tys. polubień fotografii…

Magda Gessler pierwszy raz w życiu powiedziała TAK w latach osiemdziesiątych. Jej pierwszym mężem był dziennikarz „Der Spiegel”, a konkretnie wysłannik tygodnika w Madrycie, Volkhart Müller. Długo jednak się sobą nie nacieszyli, bo dziennikarz zmarł 4 lata później. Gessler ma z nim syna Tadeusza, który zbliża się powoli do 40-stki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Restauratorka wyszła za mąż drugi raz, tym razem za Piotra Gesslera. To z nim ma córkę Larę, która również jak mama podbija Instagram i nie tylko. Lara podziela też pasje kulinarne swojej matki. Trzeci związek, nie mniej szczęśliwy, udało jej się zalegalizować z Waldemarem Kozerawskim. To nie była jednak nowa miłość. Znali się długo.

Restauratorka co jakiś czas wrzuca swoje stare fotografie w sieć. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak wyglądała nawet 40 lat temu. Obrazki są niezwykłe!

Gessler została babcią, wspomina dawne czasy

Podsumowując, z dwóch różnych małżeństw gwiazda TVN ma dwoje dzieci. Całkiem niedawno została też babcią. Wnuczkę urodziła jej córka Lara. Jednak to już wszystko wiemy. To co wzruszyło fanów restauratorki, to wrzucone przez nią na Instagramie zdjęcie… ciążowego brzuszka.

POLECAMY:
Lara Gessler zaskoczyła. Powiedziała, co myśli o swojej matce

Okazało się, że to pierwsza ciąża Magdy Gessler. W brzuchu był nikt inny, jak syn Tadeusz. Fotografię wykonano z zorganizowanej po czasie sesji ślubnej. Widać na niej gwiazdę „Kuchennych Rewolucji” w towarzystwie pierwszego męża.

Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem ❤️❤️ zakochani w sobie zapomnieliśmy o sesji ślubnej i zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości – napisała pod zdjęciem Gessler wspominając byłego męża.

Fani mieli łzy w oczach. „Przepiękne zdjęcie. Widać w nim tyle uczucia, miłości… Łezka się w oku kręci” – napisała jedna z internautek. Inne chwaliły suknię.

Źródło: Instagram

ślub koszmar apel do kobiet rak badanie macica dzieci

Najpierw ślub, potem koszmar! Ważny apel 34-latki do wszystkich kobiet

gumy oporowe trening czy pomaga skuteczność

Trening z gumami oporowymi. Na czym polega i jak pomaga wzmocnić ciało?