w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Rząd już nie udaje! Wprowadzi to jeszcze w maju. Nikt się nie uchroni

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk podał do publicznej wiadomości to, czego się większość obywateli spodziewała.

paszporty covidowe koronawirus turystyka morawiecki dworczyk
Fot. YouTube / TVP Info (screen)

Rząd nie kryje się już ze swoimi ambitnymi planami. Okazało się, że kluczowy program, choć wciąż pilotażowy, wejdzie w życie jeszcze w maju tego roku. Przeciwnicy masowych szczepień mają z tym kłopot. Czy zacznie ich przybywać?

Paszporty covidowe jeszcze w maju. Rząd podał datę

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk podał do publicznej wiadomości to, czego się większość obywateli spodziewała. Z jego ust padło oficjalne potwierdzenie, że tzw. paszporty COVIDowe będą obowiązywały w Polsce jeszcze w maju. Kiedy i jakie będą zasady?

Program wprowadza tzw. certyfikaty, ale nie każdy obywatel akceptuje taki pomysł. Ludzie twierdzą, że rząd dzieli rodaków na tych, którzy chętnie pobiegli do punktów szczepień oraz na tych, którzy wciąż skutecznie odmawiają przyjęcia szczepionki. To prowadzi do sytuacji, że preparaty zalegają w magazynach, a liczba wolnych terminów rośnie.

Kontrowersje wokół przywilejów dla zaszczepionych wzbudzają emocje od dawna. Jedno jest pewne – nikt się przed tym nie uchroni. Polska odpowiedziała na apel Unii Europejskiej i przystąpiła dobrowolnie do programu wspólnego paszportu COVIDowego.

Certyfikaty COVIDowe. Polska zdecydowała

Polska weźmie czynny udział w programie pilotażowym certyfikatów COVIDowych, bo pozytywnie odpowiedziała na prośbę władz UE. Obywatele naszego kraju będą otrzymywać specjalny dokument cyfrowy uznawany na terenie całej unii. Będziemy zatem w gronie krajów testujących nowe rozwiązanie.

POLECAMY:
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Paszporty COVIDowe umożliwią bezproblemowe podróżowanie po kontynencie, co ma szczególnie istotne znaczenie w momencie, gdy wakacje tuż tuż. Certyfikat cyfrowy umożliwi szybkie i sprawne sprawdzenie, czy dana osoba przyjęła obie dawki szczepionki, czy też może ma status ozdrowieńca.

Pilotaż rozpocznie się w najbliższych dniach. Będziemy czekali na dalsze unijne decyzje w tym zakresie – zapowiedział już szef KPRM i prawa ręka premiera Morawieckiego Michał Dworczyk.

superpodatek jednolita danina zus pit składka zdrowotna polski ład

„Superpodatek”. Wraca pomysł, który wpłynie na nasze portfele. Premier go popiera

ślub koszmar apel do kobiet rak badanie macica dzieci

Najpierw ślub, potem koszmar! Ważny apel 34-latki do wszystkich kobiet