w

WTFWTF

Pazdan nie żyje! Wielka piłkarska tragedia. Kibice załamani

Zmarł piłkarz o znanym nazwisku Pazdan. Rodzina i kibice są zrozpaczeni. „Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi”.

pazdan pilka nozna noverra glogow małopolska

Nie żyje polski piłkarz. Kibice i fani piłki nożnej są zrozpaczeni informacją o zgonie 23-letniego sportowca. „Nie umiemy znaleźć właściwych słów, aby opisać, co teraz czujemy” – napisano na Facebooku.

Nie żyje Pazdan, 23-letni piłkarz klubu Noverra

Nie żyje Franciszek Pazdan, młody, 23-letni piłkarz klubu Noverra Głogów Małopolski. Lokalnym fanom piłki nożnej tragedia ta nie mieści się w głowie. Rodzina i fani klubu są zrozpaczeni. Pazdan był skrzydłowym.

Młody piłkarz zmarł w niedzielę 20 czerwca wcześnie rano. Informacja o jego zgonie trafiła do kibiców poprzez Facebook.

Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutną informację o śmierci naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana… Nie umiemy znaleźć właściwych słów, aby opisać, co teraz czujemy… Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje. Franiu na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju – napisano w facebookowym poście.

Fot. Facebook / TS Noverra Głogów Młp. (screen)

Kondolencje od kibiców i fanów piłki nożnej

Natychmiast po opublikowaniu tej smutnej informacji kibice podzielili się swoimi odczuciami.

Dopiero co my straciliśmy naszego zawodnika…😩 a tu taka tragedia… Wyrazy współczucia dla Rodziny i Drużyny!🖤 – napisał profil Koniczynka Ocice na Facebooku. – Nie mogę w to uwierzyć, spoczywaj w pokoju. Nasze serca łączą się z wami w tej chwili smutku – napisali kolejni fani sportu.

Do drużyny Noverra 23-latek wcielony został kilka miesięcy temu. Poprzednio grywał między innymi z piłkarzami Lechii Sędziszów czy Olimpia Novkowa. Obecnie przyczyna śmierci sportowca nie jest znana.

W związku ze śmiercią piłkarza odwołano najbliższy mecz. Składamy kondolencje na ręce rodziny młodego, obiecującego sportowca. „Kondolencje dla rodziny, piękny awans klubu i na koniec taka tragedia dla rodziny i klubu” – czytamy na profilu Noverry.

Źródło: Facebook

nie żyje robert piętka samorządowiec lubartów tragiczny wypadek ciągnik

Nie żyje znany polski polityk. Zginął przygnieciony maszyną rolniczą

Nagi polityk Konfederacji przyłapany w sklepie. Zrobili mu zdjęcie. „Nie chciało mi się ubierać”