w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Wizja Krzysztofa Jackowskiego zaczyna się sprawdzać! „Pamiętacie, jak mówiłem…”

25 czerwca – być może tylko na chwilę – Jarosław Kaczyński stracił większość w Sejmie. To wszystko przewidział nie tak dawno jasnowidz Jackowski.

jasnowidz krzysztof jackowski najnowsze youtube upadek pis kaczynski utrata większości w sejmie
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski official (screen)

Kolejna przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na naszych oczach sprawdza się. Troje posłów PiS – Zbigniew Girzyński, Małgorzata Janowska i Arkadiusz Czartoryski – ogłosili, że opuszczają klub PiS. To oznacza, że Jarosław Kaczyński 25 czerwca stracił większość w Sejmie.

Kolejna wizja jasnowidza Jackowskiego się sprawdza? „Pamiętacie, jak mówiłem…”

Klub Prawa i Sprawiedliwości w parlamencie obecnie liczy tylko 229 posłów. TO oznacza, że partia Jarosława Kaczyńskiego straciła większość. Warto przypomnieć, że o tym mówił w swoich wizjach wielokrotnie w ostatnich miesiącach najbardziej znany jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski.

PiS będzie w mniejszości, będzie jakiś czas tak rządził a potem zrzuci z siebie władzę i będą przedwczesne wybory. Nie będą mogły się odbyć od razu, powołany zostanie tymczasowy twór zwany rządem zastępczym… czymś posklejanym. To będzie graniczyło z prawem. Ludzie znający się na polityce będą się zastanawiali, czy to wszystko jest w porządku – powiedział Jackowski.

Tych trzech posłów nie będzie głosowało przeciw PiS, ale nie będą musieli być podporządkowani i w ważnych decyzjach mogą nie poprzeć PiS-u. Partia może w przyszłości nie przegłosować wielu ustaw. To bardzo wielkie osłabienie, jest możliwość układania się z innymi partiami opozycyjnymi. Ale trzeba też wziąć pod uwagę, że może być sytuacja, że cała opozycja nie będzie chciała się w stosunku do PiS-u układać – kontynuuje jasnowidz.

„PiS zrzuci z siebie władzę, to będzie graniczyło z prawem”

Jasnowidz z Człuchowa ma poczucie, że PiS będzie miało mniejszość w Sejmie na dłużej.

To wszystko może być iskrą zapalną do tego, że PiS zdecyduje się w przyszłości przeprowadzić te przedwczesne wybory. Nastąpi zrzucenie władzy. Nie tak, że w rozpaczy podda się. Mam poczucie, że to będzie po prostu zrzucenie z siebie tej władzy. Być może będą się działy rzeczy w naszym kraju takie, że żadnej partii nie będzie na rękę uczestniczyć w rządzeniu w takim momencie. Czasy mamy bardzo dziwne i każdy to widzi – przekonuje jasnowidz z Człuchowa.

Rządzący zaczną wchodzić w krzaki i łamać je. To wchodzenie w krzaki to wchodzenie w problemy prawne. Może to zbyt odważne słowa – stwierdził Jackowski. Przy okazji wykonał nową wizję na temat tego, co ma się w najbliższym czasie wydarzyć.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski niemal pewny: „PiS będzie rządzić tylko pół kadencji”

Jackowski o Kaczyńskim. „Nie dajmy się zwieść, rządzący się boją”

Mam wrażenie, że pan Kaczyński zachowuje się w taki sposób, jakby chciał z czegoś się wykręcić, coś ominąć. Przejść bokiem. Ale się nie da. Wszak to jego ugrupowanie prowadzi tę politykę. Ruchy jego mogą być w najbliższym okresie niezrozumiałe. PiS może zacząć się osłabiać jeszcze bardziej, kto wie – być może pan Gowin lub jego ludzie zaczną wywijać. Ale nie dajmy się zwodzić – przewiduje Jackowski w swoim ostatnim nagraniu.

Jeżeli ta taktyka ma zagrać, to jedynym prawdopodobnym kluczem jest zaraza, jest jakiś stan trudny i wtedy można zrobić coś, co będzie protezą okresową, bo nie będzie można zrobić swobodnych przedwczesnych wyborów. (…) Rządzący są nerwowi i się boją – przyznał na koniec jasnowidz. Na potwierdzenie tych wizji pozostaje nam jednak trochę poczekać.

Źródło: Jasnowidz Jackowski Official YouTube

500 plus rewolucyjne zmiany utrata swiadczenia wnioski od 2022

Rewolucja w programie 500 Plus! Niektórzy mogą już nie otrzymać pieniędzy

konfederacja lewiatan szczepienia zakład pracy niewpuszczone osoby zakaz

Osoby bez szczepień nie zostaną wpuszczone do pracy. Będą mogły dostać wypowiedzenie