w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski zrobił wizję nad zdjęciem Kaczyńskiego. „Widzę wojsko, pełną gotowość”

Jasnowidz Jackowski powrócił z najnowszą wizją. Była ona kolejną odsłoną cyklu wizji ze zdjęciami wybranych polityków.

jasnowidz jackowski wizja jarosław kaczyński ujawnia prawdę prezes pis co myśli
Fot. YouTube / Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski po kilkudniowej przerwie powrócił na swój kanał na YouTube z najnowszą wizją. Była ona kolejną odsłoną cyklu wizji ze zdjęciami wybranych polityków. Tak samo robi szukając zaginionych osób.

Jackowski. Wizja nad zdjęciem Kaczyńskiego. „Wojsko, pełna gotowość”

Nie tak dawno jasnowidz upublicznił, co jego zdaniem w głowie ma premier Morawiecki. Tym razem postanowił sprawdzić, o czym rzeczywiście myśli Jarosław Kaczyński. Pochylił się przy tym przy specjalnie wydrukowaną fotografią prezesa PiS.

Co potrafi odczuć jasnowidz? Co się w głowie osoby ze zdjęcia jawi? Jak się pochwalił Jackowski, policja potwierdza jego wybitne umiejętności. Sam Pan Krzysztof ma na to dowody w postaci dokumentów.

W tym dziwnym czasie warto poczuć, co myśli polityk. Co myśli ktoś, kto w tej chwili piastuje władzę i stara się zapanować nad zaistniałą sytuacją. Miałem dziwne poczucie przed audycją – wojsko, pełna gotowość – zaczął wizję jasnowidz. Wypowiedział się też na temat koronawirusa.

To będzie długa, aktywna fala. Rekordowa. Stabilizacja nie nastąpi tak, jak się spodziewamy, czyli poluzowaniem. Dziwne poczucie, pełna gotowość i wojsko. Przejęcie władzy. Nie władzy o PiS oczywiście – kontynuował.

Stan nadzwyczajny w Polsce? „Jeśli będzie taka potrzeba…” Paskudny rok 2021, gorszy niż 2020

To zdjęcie daje mi do zrozumienia, że nasz kraj jest może nie uwikłany, ale uczestniczy w czymś, co zmusi do użycia wojska. Skojarzyło mi się nazwisko Dworczyk. Pan Kaczyński polega na tym, co on mówi. Przyjdzie taki czas, że bez wojska nie da się rządzić. Kompletny chaos, czas buntu? Może jeszcze coś się wydarzy na świecie – mówił dalej jasnowidz z Człuchowa.

Takie radykalne poczucie mam. Dziwne odczucie. Pan Kaczyński na coś czeka, aby przedłużyć to, co trwa. To jest czekanie na coś. Wydrukowałem to zdjęcie i pierwsze poczucie, to wojsko… w tym jest jakiś cel. To może nastąpić, a właściwie nastąpi nie decyzją rządu naszego. To nastąpi decyzją, która ma przyjść do naszego kraju z zewnątrz. To nie kojarzy mi się dobrze – przyznał Jackowski.

Ten rok będzie paskudnym rokiem w porównaniu do tego, co było w poprzednim. Przyjdzie czas, gdzie nikt nie będzie mógł protestować. Na ulicach będzie wojsko. Przejęcie władzy może też tu oznaczać oddanie władzy. Czytam to z głowy Kaczyńskiego – mówił dalej jasnowidz.

Politycy są zmuszeni umową. Są zmuszeni dostosować się do rozkazów. Patrząc na Kaczyńskiego, on czeka na wytyczne, na rozkazy. Tak to poczułem – zakończył Jackowski.

Źródło: Jasnowidz Krzysztof Jackowski / YouTube

skorupki od jajek

Nigdy nie wyrzucaj skorupek od jaj. Aż trudno uwierzyć, co można z nimi zrobić

polski ład roman kluska inflacja

Były doradca Kaczyńskiego ostrzega. „Przez Polski Ład ludzie będą tracić majątki”