w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Jarosław Kaczyński otrzymał tragiczną wiadomość. Odarto go ze złudzeń

Prezes Prawa i Sprawiedliwości śledzi intensywnie wszelkie sondaże i badania opinii publicznej. Ta wiadomość ścięła go jednak z nóg jak nic innego.

kaczyński inteligencja kantar sondaż tusk hołownia trzaskowski
Fot. YouTube / TVP Info (screen)

Sondaże są czymś, co prezes Jarosław Kaczyński uwielbia. Śledzi je na bieżąco i na tej podstawie stara się podejmować wszystkie decyzje polityczne. Niestety wiadomość, która do niego dotarła dziś, zasmuciła go całkowicie. Można otwarcie powiedzieć, że to jego największa porażka.

Polacy ocenili prezesa PiS. Ten się mocno zasmucił

Sondaże od kilku miesięcy niestety rozczarowują mocno prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Partia ma najgorsze notowania od wygranych wyborów w 2015 roku. Każde kolejne badanie tylko potwierdza, że nawet Polski Ład i obietnica wielkiego bogactwa dla 90% Polaków nic nie dała. Teraz jednak prezes otrzymał kolejny cios od narodu.

Pracownia Kantar Public opracowała sondaż pytając Polaków o to, który polityk w Polsce jest ich zdaniem najbardziej inteligentny w skali od 1 do 7. Ocena 1 miała dotyczyć polityka najbardziej mądrego, a 7 tego, któremu wiele do tej mądrości brakuje. Wyniki odarły ze złudzeń Jarosława Kaczyńskiego.

Szef partii rządzącej najmniej inteligentny? Tak twierdzą Polacy

Wyniki badania są zaskakujące, bowiem zdaniem Polaków najbardziej inteligentny jest niezbyt ostatnio aktywny Szymon Hołownia, lider ugrupowania Polska 2050. Tuż za nim obywatele najlepiej ocenili jeszcze Rafała Trzaskowskiego ze średnią ocen równą 3. Trzecie miejsce na podium zabrał powracający do polskiej polityki na białym koniu Donald Tusk.

POLECAMY:
Donald Tusk będzie wściekły! Takiego obrotu spraw się nie spodziewał

Niestety źle wyrazili się obywatele na temat prezesa Prawa i Sprawiedlwości. Otrzymał on od narodu ocenę pokazującą, że jest dla nich najmniej inteligentny (37 proc. ankietowanych). Na pocieszenie jednak 44 proc. badanych uważa go za człowieka mądrego.

Analiza została wykonana w dniach od 9 do 14 lipca na reprezentatywnej próbie mieszkańców Polski powyżej 15. roku życia.

Źródło: Kantar

koszule męskie trendy 2021 2022 moda

Koszule męskie: trendy na 2021

kim dzong un korea północna nowe zdjęcia dyktatora schudł wzrost siostra

Tajemnicze zdjęcia Kim Dzong Una. Widać szwy i dziurę w głowie