w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Tajemnicze zdjęcia Kim Dzong Una. Widać szwy i dziurę w głowie

Niepokojące doniesienia z Korei Północnej. Czy dyktator Kim Dzong Un miał operację? Wszystko na to wskazuje, że ma zdrowotne problemy.

kim dzong un korea północna nowe zdjęcia dyktatora schudł wzrost siostra
Fot. NK News / Twitter

Kim Dzong Un może być bardzo poważnie chory, albo przeszedł skomplikowaną operację. Niepokojące zdjęcia zamieszczono kilka dni temu w internecie. Widać na zbliżeniach nietypowe ślady z tyłu głowy. Co dolega dyktatorowi?

Kim Dzong Un miał operację? Nowe zdjęcia dyktatora

O tym, że zdrowie Kim Dzong Una nie jest najlepsze, pisze się na świecie od dawna. Najwięcej znawcy polityki Korei Północnej donosili o jego problemach z otyłością. Później mówiono, że dyktator nie żyje, a jego przyboczni to ukrywają. Okazało się jednak, że Kim ma się dobrze, ale rzeczywiście przez 2 tygodnie nikt nie wiedział, co się z nim dzieje.

Ostatnie zdjęcia dyktatora pokazują, że stracił on mocno na wadze. W tych plotkach jest coś na rzeczy, bo wyraźnie na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów widać niepokojące znaki. Rzuca się w oczy duża ciemna plama w okolicy potylicy dyktatora. Póki co władze Korei Północnej nie mówią oficjalnie, co się dzieje.

Na profilu NK News czytamy jednak, że zauważalne dziwne znamię na głowie Kima zostało po raz kolejny zauważone w trakcie uroczystości militarnych. Dyktatora uwieczniono na zdjęciach między 24 a 27 lipca.

„Plama, dziura, szew”. Dziwne znaki na głowie Kima

Kolejne nagranie z konferencji weteranów wojennych i innych uroczystości w tym samym okresie pokazano pod koniec lipca. Tam też widać nietypowe rzeczy na głowie Kima. Czy to ślady po poważnej operacji? To zdaniem komentatorów wprost świadczy o tym, że była jakaś chirurgiczna interwencja lekarzy.

Plama, dziura lub szew – w zależności od zdjęcia jest widoczna z prawej strony głowy. Na części zdjęć jest okryta plastrem lub niewielkim bandażem – informuje z kolei portal Onet.pl.

POLECAMY:
Kim Dzong Un nie żyje? Gdzie jest Kim Dzong Un? NOWE WIEŚCI I TAJEMNICZE NAGRANIE

Zdrowie Kim Dzong Una jest na bieżąco monitorowane przez media na całym świecie. Jakiś czas temu media obiegła plotka o rzekomym zawale serca u dyktatora. Wtedy też zastanawiano się, kto przejmie po nim władzę. Jednak póki co Kim żyje, ale tajemnic jest coraz więcej.

Źródło: NK News

kaczyński inteligencja kantar sondaż tusk hołownia trzaskowski

Jarosław Kaczyński otrzymał tragiczną wiadomość. Odarto go ze złudzeń

klan życie jest nowelą piosenka rynkowski nowa czołówka trojanowska

„Klan”. Nowa czołówka bez „Życie jest nowelą”. Teraz zaśpiewa nam…