w

Prezes PiS Jarosław Kaczyński apeluje do Polaków o czujność. „Nie dajcie się nabrać!”

Podczas spotkania z mieszkańcami Elbląga z ust szefa Prawa i Sprawiedliwości padły mocne słowa. Znów dostało się opozycji, w szczególności jednemu jej przedstawicielowi.

afera wizowa wybory sejm 2023 kandydaci kto startuje
Fot. Twitter (X) / @pisorgpl

Prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński pojawił się w Elblągu. Najpierw wymienił dokonania jego partii w ostatnich ośmiu latach, a potem przeszedł do stałego punktu programu, czyli atakowania opozycji. Jego zdaniem w toczącej się kampanii stosowane są chwyty poniżej pasa.

Kaczyński w Elblągu apeluje do Polaków. „Nie dajcie się nabrać!”

Krótkimi, ale ostrymi słowami skomentował toczącą się kampanię wyborczą prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Pojawił się 14 września w Elblągu, aby opowiedzieć o dokonaniach i sukcesach rządu. Na koniec spotkania wspominał poprzednie wybory i skrytykował obecnego prezydenta Warszawy.

Mówi się, że Rafał Trzaskowski może zastąpić Donalda Tuska. Nie dajcie się nabrać, to to samo – przestrzegł Polaków prezes PiS Jarosław Kaczyński. – Tusk nie ma żadnych poglądów, a Trzaskowski jest skrajnym lewicowcem – powiedział podczas spotkania w Elblągu szef partii rządzącej. Jednocześnie więc uderzył w obu najważniejszych polityków opozycji.

Kaczyński ostrzegł też, że wybory są już za miesiąc, a kampania będzie się stawała coraz bardziej brutalna i będzie na pewno pełna chwytów poniżej pasa. Następnie ponownie skrytykował Rafała Trzaskowskiego za poglądy. – To co wyprawia w Warszawie to skrajna lewica. I to nam grozi – ostrzegł Kaczyński.

Na koniec prezes PiS kolejny raz przypomniał, że jemu i jego ugrupowaniu zależy na losie Polaków. Wyraził też żal, że poprzednicy nie dbali o seniorów. Przyznał też, że jeśli wygrają jego oponenci, to bezpieczeństwo naszego kraju będzie poważnie zagrożone. Nie bez powodu jednym z haseł wyborczych Prawa i Sprawiedliwości jest w tym roku „Bezpieczna Przyszłość Polaków„.

mateusz morawiecki kondolencje nowicki armia krajowa wyklęty

Morawiecki otrzymał alarmujące wieści. To się dzieje w zastraszającym tempie

tatuaż po śmierci

Co się dzieje z tatuażami po śmierci? Słynny grabarz z TikToka opowiada co widział